У Ковелі відбувся благодійний концерт «У єдності наша сила»

04.07.2023 о 16:53 · 3 хв читання

«У єдності наша сила» – під такою назвою відбувся благодійний концерт у Народному домі «Просвіта».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

На сцені – зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Дзвіночок» (керівник Інна Темрук), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Промінь» (керівник Олександр Середа), народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня» (керівник хору Світлана Труш, оркестру – Олексій Кіпень, хореографічної групи – Інна Темрук).

Це – творча, благодійна акція аматорів Народного дому «Просвіта». Як і кожен українець, ми хочемо долучитись до підтримки наших Збройних Сил. Вважаємо, що наближати Перемогу – обов’язок і мистецького тилу. Тож дуже дякуємо усім, хто підтримав нас. Разом ми зможемо все

розповіла Світлана Труш

Усі три колективи уже давно стали візитівкою мистецького Ковеля. Упродовж багатьох років вони радують нас своєю творчістю, з честю представляють місто на різноманітних фестивалях і конкурсах, пропагують українське народне мистецтво за кордоном.

Аматори зібрали аншлаг та продемонстрували найвищий ступінь майстерності та професіоналізму, створивши глядачеві справжнє свято пісні і танцю. Двогодинна програма включала в себе найкращі номери, які є в репертуарах цих ансамблів. Більшість учасників концерту не є професійними артистами, але їх об’єднала любов до пісні, танцю, вони знаходять час, можливості приходити на репетиції, виступати. Гордість проймає за цих людей, за їх талант, відданість улюбленій справі.

Міський голова Ігор Чайка, начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля подякували колективам та їх керівникам за працю.

«У єдності наша сила» – дуже влучна назва заходу. Адже сила, непереможність і незламність українців – саме у єдності. Ми разом відстоюємо свою землю. Кожен як вміє, кожен на своєму місці. Спасибі усім, хто прийшов підтримати колективи і благородну мету цього концерту. Артистам – за надзвичайні номери. Велика вам шана за те, що бережете українську ідентичність та культуру

– зазначив мер

На цій події також були гості з Польщі. Голова благодійного фонду «Тризуб ЄС» Норберт-Адам Ванарскі також подякував всім учасникам за виступ, вручив подяки керівникам колективів, подарунки – учасникам «Дзвіночка».

Приємною несподіванкою для випускників танцювального ансамблю став ще один сюрприз – сертифікати від кафе «Васабі Суші», який передала Наталія Гончар.

Тож вітаємо щиро і зичимо подальших успіхів, творчого неспокою та яскравих виступів.

На благодійному заході вдалось зібрати 10 тисяч 504 гривні. Ці кошти будуть спрямовані на потреби наших захисників.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X