Депутати компенсували витрати на реєстрацію Національного рекорду

23.09.2021 о 11:52 · 2 хв читання

Як відомо, 22 серпня 2021 року за ініціативи ковельчанки Ольги Яренчук відбулася знакова подія для Ковеля: пам’ятник Тарасу Шевченку в місті офіційно внесли до Національного реєстру рекордів України, як найвищий бронзовий монумент Кобзарю.

Як пише на своїй сторінці у Фейсбуці пані Ольга, шлях до цього був нелегкий. Ще у 2020 році вона звернулась з ініціативою до Ковельської міської ради. І хоча депутатський корпус підтримав її ініціативу, але, на жаль, тодішня влада не знайшла можливості, щоб зареєструвати даний рекорд.

Але Ольга Яренчук та її товариші з громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» не звикли здаватися, тому вона почала шукати необхідні кошти самостійно. Завдяки проведеної акції та меценатам їй вдалось зібрати певну суму. Для реєстрації ще бракувало частини коштів. Ольга Яренчук особисто заклала власні кошти.

Нагадаємо, під час реєстрації рекорду Ковельський міський голова Ігор Чайка сказав:

Аби подія відбулася Ольга продала вишиту ікону. По суті заклала свої особисті кошти. І я хочу запевнити, що ці кошти будуть їй компенсовані. І я вже провів перемовини, тут є і секретар ради, і консультант міського голови. Ми вже зібрали дев’ять з половиною тисяч гривень, які будуть перераховані Олі, як компенсація. Ну це справа громадська. Вона не може бути меценатом. Я їй просто дякую за те, що вона ну класна дівчина, активна і не дає нам спокою. Дякую!

Учора, 22 вересня, Ольга Яренчук повідомила, що депутатський корпус міської ради, а саме Андрій Мигуля, Вадим Ткачук, Наталія Сеник, Ірина Луцик, Валерій Черняков, Ігор Пініс, Микола Печенюк виділили необхідну матеріальну допомогу.

Тому я хочу подякувати всім хто долучився до цієї ініціативи

– написала вона

Фото зі сторінки Ольги Яренчук у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X