Був сьогодні в міській раді Ковеля в своїй брендовій кепці

Володимир Косцьов’ят
16.04.2020 о 19:29 · 2 хв читання
Володимир Косцьов’ят
Депутат Ковельської міськради

Був сьогодні в міській раді Ковеля в своїй брендовій кепці, що купив якось на «гуманітарці» зі знижкою. Тепер ця шапка, як вірний друг, скрізь мене супроводжує.

Від почутого і побаченого у «Білому домі» з брендовоі кепки ворсинки почали вилазити.

Тепер я зрозумів, чому мер Ковеля Олег Кіндер заборонив заходити людям до приміщення міської ради – не витримають, можуть померти не від Короновірусу, а від почутого і побаченого!

До речі, «обирали» сьогодні нового керівника Ковельське МТМО. Та, насправді, ніякого вибору не було. Моій брендовий кепці здалося, що спершу «конкурсну комісію» призначив Цар Ковеля, а потім «конкурсна комісія» «призначила» декого пана Вітра – друга Кіндера. 1500 медичних працвників Ковельського МТМО висунули кандидатом свою лікарку Світлану Гаврилюк. Та на їх думку «Владній Гідрі» – чхати. Їм головне потоки і польоти, щоб повз них не минули.

Тепер думаю, чи брати свою брендові кепку до міської ради, чи не варто? А то ще такий візит і шапка просто розсипиться від почутого і побаченого.

А що вже говорити про простих людей? Може, їм краще взагалі не варто знати, що там коїться у «Білому домі» Ковеля?

P.S. Сьогодні в Олега Самчука День народження. Олег Кіндер, певне, спеціально зробив такий «подарунок» для Самчука в цей день – «призначив» нового керівника Ковельського МТМО, без згоди колективу!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Не знала, що в гуманітарці ще і знижки бувають, чи то тільки для Косцьов’ята?:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X