Керівники Ковеля подарували на День міста Луцька картину

06.09.2021 10:28

Відразу два високопосадовці з Ковеля взяли участь у святкуванні Дня міста Луцька.

У суботу, 4 вересня, в обласному центрі у Палаці культури відбулась офіційна зустріч з делегаціями з різних міст України. Присутніх вітав міський голова Ігор Поліщук.

Приїхали привітати Луцьк й земляки-волиняни: голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, Ковельський міський голова Ігор Чайка, перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук, заступниця Нововолинського міського голови Юлія Лефтер. Щонайперше, бажали процвітання, миру, доброботу, надбань та гордості за своє місто.

Коли черга дійшла до ковельчан, то Ігор Чайка подарував червоний пакет із презентом, а його перший заступник Тарас Яковлев, мешканець Луцька, – картину на релігійну тематику.

Тарас Яковлев у Луцькій мерії – «свій чоловік», він протягом 2013 – 2017 років працював заступником Луцького міського голови з економічних питань та першим заступником, а у квітні 2017 року був призначений на посаду радника голови Волинської ОДА. На цій посаді оскандалився, коли виступив проти виділення коштів з міського бюджету на ремонт обласної інфекційної лікарні.

Публікація за темою: «Він мабуть не при своєму розумі», – пацієнт інфекційної лікарні у Луцьку про заяву Тараса Яковлева

Нагадаємо, крім Тараса Яковлева, з Луцька у Ковелі на керівних посадах у різний час прилаштувалися – заступниця міського голови Наталія Маленицька, консультант міського голови Наталія Шепель (ця штатна одиниця входить в апарат управління міської ради), перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Сергій Книш, генеральний директор Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Валентин Вітер, керівник Ковельської окружної прокуратури Юрій Новосад, начальник відділу організації несення служби у м. Ковель управління патрульної поліції Тарас Михалко, який проживає у селі Рованці, що під Луцьком.

Фото Луцької міської ради     

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *