Відомо, скільки препарату «Молнупіравір» передадуть Ковельському МТМО

17.02.2022 о 16:26 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

На Волинь доправили 839 коробок препарату «Молнупіравіру», який призначений для лікування коронавірусу та запобіганню важких наслідків COVID-19.

Про це Суспільному розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Легкодух.

У кожній коробці «Молнупіравіру» – 40 капсул. Всього в область надійшло 33 560 капсул по 200 мг кожна.

Як розподілять ліки

Наразі партія «Молнупіравіру» зберігається на спеціальній медичній базі у Луцьку. Зі слів Юрія Легкодуха, в ОДА вже підготували наказ про розподіл лікарського засобу між медичними установами області. Загалом капсули будуть розподілені між 29 медичними закладами області.

Ліки отримають всі заклади комунальної та некомунальної власності первинної медичної допомоги, які мають підписаний пакет з НСЗУ

– зазначив керівник обласного управління охорони здоров’я

Найбільше, 2 760 капсул, отримає Медичне об’єднання Луцької міської тергромади. Ще по дві тисячі капсул мають доправити у Володимир-Волинський та Нововолинський центри первинної медико-санітарної допомоги і Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання.

Як волинянам отримати препарат

Як розповів Юрій Легкодух для пацієнтів ліки будуть безплатними. Розпоряджатимуться ними сімейні лікарі, які працюють у поліклініках та амбулаторіях. Препарат насамперед призначатимуть пацієнтам із груп ризику, щоб убезпечити їх від важкого перебігу хвороби.

Є стандарти, є покази, є протипокази. Коли людина приходить до свого сімейного лікаря, він буде визначати потрібен цей препарат пацієнту чи ні

– сказав очільник управління охорони здоров’я
Фото: Суспільне Волинь

Що відомо

  • Лікарський засіб «Молнупіравір» – це перші у світі зареєстровані ліки, які допомагають проти COVID-19. Препарат запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби.
  • Партія препарату виробництва американської компанії «Merck Sharp & Dohme» прибула в Київ 6 лютого. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що вона включає 60 тисяч курсів препарату.
  • Україна підписала контракт на постачання 300 тисяч курсів. Препарат пацієнтам видаватимуть безкоштовно. Раніше у МОЗ заявляли, що перевагу будуть надавати пацієнтам з груп ризику та віком старше 60 років.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Не зовсім зрозуміло, чому препарат поставлятимуть сімейним лікарям Ковельського МТМО але препарат не буде розподілятись серед сімейних лікарів Ковельської поліклініки Волинської обласної ради??? ( Залізнична лікарня) Не такі ж самі лікарі??

  2. Эффективность этих чудо таблеток 50% при легкой и средней тяжести, 30% при тяжелой форме. Создавался как препарат против гриппа. В конце 21 начале 22 года, разрешен к применению в Британии. В США еще ведутся исследования, я так понимаю такая щедрая помощь от наших заокеанских старших братьев обусловлена, тем что после животных они перешли к испытаниям на людях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X