У Ковельському МТМО – два нові випади коронавірусу

У Ковельському МТМО за останню добу виявили два нові випадки коронавірусної інфекції.

Про це йшлося у середу, 3 червня, під час брифінгу в обласній державній адміністрації, пише «ВолиньPost».

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко розповіла, що в Ковелі зафіксували 167 випадків, Ковельському районі – 9 випадків коронавірусу з початку епідсезону. За останню добу надійшло 17 повідомлень про підозру на інфекцію у Ковелі.

«У кожному підозрілому випадку проводять всі роботи для встановлення контактних осіб та запровадження протиепідемічного режиму у вогнищах», – зазначила Янко.

За словами санітарного лікаря області, триває спалах у Ковельському МТМО, де захворіло 32 особи із початку епідемії, 2 – за останню добу.

Також Наталія Янко повідомила, що на сьогодні Волинська область – на 7-му місці із кількості захворювань на коронавірус. Показник інцидентності за 7 днів складає 14,6 на 100 тисяч населення при рекомендованому МОЗ – 12. Зокрема, найвищі показники у Ківерцівському районі – 34,6, Ковелі – 20,51. У Луцьку показник становить 13,3, Нововолисньку – 10,79.

Середня кількість тестувань складає 26,79 на 100 тисяч населення при рекомендованому 12 на 100 тисяч. Завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає майже 24 % (показник не повинен перевищувати 50%).

«Поки показники не дають підстав говорити про подальше послаблення карантину в області та Ковелі зокрема», наголосила Янко.

Тим часом на сайті Ковельської міської ради повідомили, що станом на 3 червня на лікуванні стаціонарно в Ковельській центральній районній лікарні перебуває 5 пацієнтів, хворих на на COVID-19, та 142 – амбулаторно проходять курс терапії.

Публікації за темою:


Вам може бути цікаво

Показали відсоток зайнятих ліжок хворими на коронавірус

У Ковелі проводять ІФА-тести на коронавірус

На Ковельщині 16 нових хворих на коронавірус – найбільше на Волині

У чоловіка з Ковельщини виявили коронавірус посмертно

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.