Ковельське медоб’єднання – лідер по захворюванню персоналу на COVID-19

...
Валентин Вітер

Станом на 9 червня в цьому комунальному підприємстві зафіксували 36 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Серед недужих – 34 медики та 2 працівники адміністрації медичної установи, – про це під час брифінгу розповідала заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак.

А вже сьогодні, 11 червня, як стало відомо з інформації, оприлюдненої на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради, загальна чисельність виявлених хворих на COVID-19 працівників Ковельського МТМО за два дні зросла на 66,6% і склала 54 особи, з яких 43 – медперсонал. Причому кількість пацієнтів – хворих та з підозрою на коронавірусну хворобу, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні в Ковельській центральній районній лікарні також становить 43 особи.

Решта виявлених недужих належать до адміністрації Ковельського МТМО, серед яких ріст захворюваності за останні дні зріс в понад п’ять разів – з двох до одинадцяти управлінців!

Вочевидь, небачений приріст розповсюдження хвороби в лікувальному закладі серед персоналу, практичне «обезголовлення» хворобою керівної верхівки ковельських медиків є наслідком недостатнього виконання адміністрацією Ковельського МТМО власного наказу від 12.03.2020 року № 91-с «Про запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Ковельському МТМО», виданого на виконання постанови КМУ від 11.03.2020 р. № 211 та рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради від 12.03.2020 р. № 69.

Як відомо, на COVID-19 кілька днів тому захворів діючий генеральний директор Ковельського медоб’єднання Валентин Вітер.


Вам може бути цікаво

Про помилкове ставлення до коронавірусу та досвід США

Ковельщина лідирує за кількістю нових заражених на COVID-19

У Ковелі продовжили карантин до 22 червня

Знову сфальсифікували дані по коронавірусу в Ковелі

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.