Ковельське медоб’єднання – лідер по захворюванню персоналу на COVID-19

11.06.2020 о 20:00 · 2 хв читання
Валентин Вітер

Станом на 9 червня в цьому комунальному підприємстві зафіксували 36 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Серед недужих – 34 медики та 2 працівники адміністрації медичної установи, – про це під час брифінгу розповідала заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак.

А вже сьогодні, 11 червня, як стало відомо з інформації, оприлюдненої на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради, загальна чисельність виявлених хворих на COVID-19 працівників Ковельського МТМО за два дні зросла на 66,6% і склала 54 особи, з яких 43 – медперсонал. Причому кількість пацієнтів – хворих та з підозрою на коронавірусну хворобу, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні в Ковельській центральній районній лікарні також становить 43 особи.

Решта виявлених недужих належать до адміністрації Ковельського МТМО, серед яких ріст захворюваності за останні дні зріс в понад п’ять разів – з двох до одинадцяти управлінців!

Вочевидь, небачений приріст розповсюдження хвороби в лікувальному закладі серед персоналу, практичне «обезголовлення» хворобою керівної верхівки ковельських медиків є наслідком недостатнього виконання адміністрацією Ковельського МТМО власного наказу від 12.03.2020 року № 91-с «Про запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Ковельському МТМО», виданого на виконання постанови КМУ від 11.03.2020 р. № 211 та рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради від 12.03.2020 р. № 69.

Як відомо, на COVID-19 кілька днів тому захворів діючий генеральний директор Ковельського медоб’єднання Валентин Вітер.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X