Біля готелю «Лісова пісня» хочуть побудувати багатоквартирний будинок

18.07.2022 16:36

У Ковелі біля готелю «Лісова пісня» хочуть збудувати житловий будинок на 36 квартир.

Відповідний проєкт рішення Ковельської міської ради уже зареєстровано в секретаріаті ради. Автором документа є начальниця відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Людмила Мурай.

Будинок планують звести на місці об’єктів, які перебувають у приватній власності ТОВ «Рівер Парк ЛТД» (м. Луцьк).

Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації має забезпечити вищевказане товариство, яке звернулося до міської влади за дозволом, з метою уточнення функціонального призначення та параметрів забудови земельних ділянок площами 3168,0 кв. м та 4128,0 кв. м (кадастровими номерами 0710400000:01:006:0039 та 0710400000:01:006:0040) на бульварі Лесі Українки, 12, які перебувають у користуванні для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Проєкт рішення вже включено до порядку денного чергової сесії Ковельської міської ради, пленарне засідання якої має відбутися наприкінці липня.

Як зазначає сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній Опендатабот, ТОВ «Рівер Парк ЛТД» зареєстроване у Луцьку на вулиці Єршова, 11. Директором є Марчук Олександр Миколайович. Разом з ним до складу засновників та бенефіціарів входить Голіков Сергій Іванович та ТОВ «Прайм вест».

Поділитися:

Коментарі

   1. Будівництво це добре. В центрі стоїть старовинна будівля готель “Ковель’ що по вулиці Театральна. Вам не соромно, на що він похожий. Де керівництво, де господиня того готелю? На що ви дивитесь, щоб таку будівлю занапастити, зробити з її “бомжатник’.

    1. Там все нормально, приміщення здані в оренду не бомжам. Трохи фасад облущений, але це відображує старовину.

 1. Мурай знову набрала хабарів. А де паркомісця? Чи знову 36 машин будуть паркуватись в міському парку.

 2. Краще б “вовчу землю” забудовували, що на Степана Бандери, де зараз страшний срач, аніж єдиний невеличкий парк нищити. Там на добрих 2 будинки з паркомісцями землі вистачить.

 3. Мурай знає, що робить, ВІТЕ ковельчани заслуговуєте на те, що вас за дурнів тримають.

 4. МУРАЙ ЗНАЄ,ЩО РОБИТЬ.КОВЕЛЬЧАНИ ВИ ЗАСЛУЖИЛИ ,ЩО ВАС ЗА БАРАНІВ ТРІМАЮТЬ.

 5. А дійсно, чому б не будувати наСтепана Бандери. Там величезна земельні ділянка заросла бур’яном в людський зріст. Там пісяють і какають, туди викидають сміття. І це в центрі міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.