У Ковелі придбають штучну 14-метрову ялинку та новорічну ілюмінацію

26.08.2021 17:22

На сесія Ковельської міської ради, яка відбулася сьогодні, 26 серпня, особливо гостре обговорення велося щодо виділення коштів на новорічну ілюмінацію. Йдеться про один мільйон сімсот тисяч гривень.

Головна архітекторка міста Людмила Мурай представила візуалізацію новорічного оформлення центральної частини міста. Вона розповіла, що планують придбати нову штучну ялинку, на яку й підуть основні витрати. За її словами, чотирнадцятиметрова красуня коштує півмільйона гривень, – повідомляє Ковельська міська рада.

Буде докуплено також каркаси на стовбури дерев на бульварі Лесі Українки. Вони зможуть служити впродовж року і додатково освітлювати центральну частину міста під час свят. Прикрасять і зелені зони біля міської ради, вулицю Незалежності. Також буде використана ілюмінація, яка була у попередні роки. Як стверджує Людмила Мурай, у Ковелі давно не поновлювалась новорічна атрибутика.

Людмила Мурай

Міський голова Ігор Чайка теж вважає за необхідне створити у Ковелі новорічну атмосферу під час свят, зазначивши, що це капіталовкладення не на один рік і місто має бути сучасним і привабливим.

Після обговорення депутати проголосували за це рішення.

У ході роботи сьогоднішньої сесії обранці громади розглянули понад 100 питань. Серед них – про внесення змін до міського бюджету 2021 року. 

У доповідній записці начальниці фінансового управління виконавчого комітету Валентини Романчук зазначено, що Ковель отримає субвенцію з державного бюджету на ремонт автомобільних доріг. На реконструкцію вул. Відродження (від житлового будинку №4 до вул. Тараса Боровця) – 250 тисяч гривень, капітальний ремонт провулку Шевченка — 500 тисяч, стільки ж вулиці Заводської (від житлового будинку №9 до перехрестя з вул. Тараса Боровця). 

Додатково виділяється з бюджету міста п’ять мільйонів на роботи з благоустрою. Зокрема, вони будуть спрямовані на капітальний ремонт прибудинкової території на вул. Міцкевича, 3; реконструкцію системи водовідведення дощових та талих вод на вул. Федьковича.

Крім того, один мільйон гривень піде на субвенцію обласному бюджету на співфінансування поточного ремонту проїзної частини вул. Центральної в селі Воля-Ковельська.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. А який дибілоїд це придумав? От хай мурай кончяна за свої гроші і купляє всі свої похоті. Нема чого з бюджету брати, барани. І майже всі “за” дебіли!!

  2. Хорошою придумали на отмывание грошей,зачем это делать,лучше дорогами занялись

    1. отож бо! таке враження, що ні чяйка, ні депутати не ходять по тій вулиці біля АТБ, де бруківка буквально вбита. Зате рядом в дворі поклали ідеальну бруківку, там, де і так був нормальний асфальт. В дворі, АЛЬО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.