У мікрорайоні Ковель-2 проводять ремонт дороги на двох вулицях

04.08.2021 15:10

У Ковелі триває поточний ремонт дороги на вулицях 22-го Січня та Лисенка.

На це з бюджету територіальної громади виділено понад півтора мільйона гривень, – повідомляє Ковельська міська рада.

Міський голова Ігор Чайка разом із своїм першим заступником, лучанином Тарасом Яковлевим оглянули хід виконання робіт. На сьогодні підрядна організація уже виконала значний об’єм завдань.

За словами керівника ПрАТ «Ковельське ШБУ-63» Ігоря Пеца, у найближчі дні буде здійснене необхідне асфальтування, облаштовано з’їзди та проведено благоустрій узбіч. Також на цій ділянці розчистять водовідвідні канави. Водії, які проїжджали, уже дякували міському голові, що врешті звернули увагу і на цю ділянку дороги, яка є досить затребуваною, особливо серед мешканців мікрорайону Ковель-2.

Через вулиці 22-го Січня, Лисенка пролягає кілька маршрутів міських пасажирських перевезень, тут знаходиться дев’ята школа. Потік транспорту тут завжди є достатньо великим. Термін експлуатації покриття  давно минув. Це було зрозуміло не тільки документально, але й візуально. Тож покроково ми будемо поліпшувати якість доріг і тут і в інших частинах Ковеля

– каже міський голова Ігор Чайка

Керівники міста разом з начальником відділу капітального будівництва Сергієм Дудкою, директором КП «Добробут» Ігорем Михалевичем обійшли прилеглі вулиці, на яких планують влаштувати покриття способом напівпросочування.

Роботи будуть здійснені на відрізках вулиць Карпенка-Карого, Кільцевій, Герцена, Рєпіна, Поштовій, Лисенка.

Варто зауважити, шо на утримання та розвиток автомобільних доріг, дорожньої інфраструктури у бюджеті громади передбачено 71 мільйон 175 тисяч гривень. На поточний ремонт — 21 мільйон 800 тисяч, капітальний та реконструкцію — 49 мільйонів 352 тисячі. Ковель отримав субвенцію з державного бюджету на капітальний ремонт та реконструкцію доріг у сумі 10 мільйонів. 

У нинішньому році уже здійснено капітальний ремонт на вулиці Павлова, завершується реконструкція на Відродження. Попереду роботи на Заводській та провулку Шевченка у Ковелі, на вулиці Волі у селі Воля-Ковельська.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. )))
    КОЖЕН ДЕНЬ ТУТ ЇЖДЖУ 5 СМ ЗНЯЛИ 5 СМ ЗРОБИЛИ
    МАБУТЬ ДО ПЕРШОЇ ФУРИ ЯКА ТАМ РОЗВЕРНЕТЬСЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.