Ковельський мер оглянув, як у місті ремонтують дороги

28.08.2021 о 14:03 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка та начальник відділу капітального будівництва виконавчого комітету Сергій Дудка оглянули хід виконання поточного ремонту доріг на вулицях Мазепи, Липинського, Космонавтів, Богуна, Данила Нечая, Грибоєдова.

Тут влаштовують покриття способом напівпросочування. На частині вулиць уже роботи на завершальному етапі, на інших — ведеться підготовчий процес, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ігор Чайка каже:

Дуже добре знаю цей район, бував тут досить часто. Приємно спостерігати, як нові дороги змінюють його на краще. Ми обрали саме спосіб напівпросочування, який удвічі є дешевшим за асфальтування. Це дозволить поліпшити стан шляхів на більшій кількості вулиць. Разом з тим, така дорога є зручнішою в експлуатації і якіснішою, ніж білощебенева”.

Таке ж покриття облаштують і в мікрорайоні Ковель-2 на відрізках вулиць Карпенка-Карого, Кільцевій, Герцена, Рєпіна, Поштовій, Лисенка.

Фото Ковельської міської ради 

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. автор статті трохи неправильно довів інформацію. Слова “ремонтують дороги” потрібно замінити фразою відмивають гроші на ремонті доріг”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X