Про що говорили на оперативній нараді у Ковельській міській раді

11.07.2022 о 14:36 · 3 хв читання

Зокрема, на оперативній нараді йшлося про благоустрій.

Поки в Україні діє воєнний стан, будь-які видатки з місцевих бюджетів на капітальні ремонти призупинені. Тому у громаді зосередились на поточних ремонтах місцевих шляхів. На цьому акцентував міський голова Ігор Чайка, – повідомляє Ковельська міська рада.

За словами начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергія Дудки, на сьогодні здійснено заплановані ямкові ремонти доріг, поточний — на вулиці Модеста Левицького і найближчими днями роботи будуть завершені на вулиці Воля.

Нагадаємо, що цього року уже проведено вирівнювання дорожнього покриття у центральній частині міста, а також на Брестській, Володимира Кияна, Заводській, Холмській, Володимирській.

У літній період бригади працюватимуть на вулицях: Грушевського, Левицького, Будищанській, Гагаріна, Винниченка, Данила Галицького, 40 років Перемоги, Фабричній.

У мікрорайоні Ковель-2 ведуться ремонти доріг методом напівпросочування. Підрядник ТзОВ «Унідор Сервіс» уже їх виконав на вулицях Архипенка та Кільцевій. Таке ж покриття буде прокладено на Лермонтова, Кривенького, Купріна, Яремчука, Алчевської, Коккінакі та на провулку Лермонтова.

Сергій Дудка (крайній зліва)

Ремонтуватимуться дороги і в селах нашої громади.

Крім того, сьогодні відновлено роботи з водовідведення на Федьковича. Мешканці вулиці неодноразово звертались до міської влади з цього питання. Тиждень тому на особистому прийомі міський голова Ігор Чайка пообіцяв людям, що 11 липня бригада уже працюватиме. Є сподівання, що це допоможе ліквідувати десятилітню проблему і забере «велику воду» від помешкань.

Про підготовку найпростіших укриттів у навчальних закладах говорив начальник управління освіти Віктор Бичковський.

З 18 дитсадків у громаді лише у восьми можна облаштувати сховища. Нині у трьох чергових закладах вони уже діючі, у п’яти інших — в роботі.

Подібна ситуація і у школах. Їх — 21. У восьми є підвальне приміщення. П’ять укриттів функціонують. Саме в цих закладах діяли пришкільні табори.

Наша громада — єдина в області, де діти могли відпочити у пришкільних таборах. Дякую усім причетним до цієї хорошої справи. Сам бував у таборах, спілкувався з педагогами, вихованцями. Сподобалось і дітям, і батькам

– наголосив мер

Віктор Бичковський також поінформував, що поки невідомо, яка буде форма навчання. Це стане зрозуміло ближче до 1 вересня. Роботи ж з облаштування укриттів, де це можливо, продовжуватимуться, адже безпека дітей – понад усе.

Про роботу управління ЦНАП розповіла його начальник Ольга Чайка. Вона зауважила, що усі послуги уже відновлено, адже був період, коли вони не працювали. Не діє – «єМалятко», але це не лише у Ковелі, а у межах усієї країни.

Ольга Чайка (друга справа)

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X