У двох селах біля Ковеля завершують довгоочікуваний ремонт доріг

06.10.2021 15:38

Завершується ремонт доріг у двох селах Ковельської територіальної громади. На об’єктах побували міський голова Ігор Чайка та його перший заступник лучанин Тарас Яковлев.

Уже прокладено асфальтове покриття на вулиці Центральній у Волі-Ковельській та здійснено ямковий ремонт вулиці Лісової у Зеленій, – повідомляє Ковельська міська рада.

Люди не сподівалися, що все так швидко і якісно буде зроблено. Мешканці дуже задоволені такими змінами. Через ці села проходить дорога О030642 Ковель-Білашів-Перковичі. Її протяжність територією Ковельської громади – 3 кілометри 400 метрів. І тепер вона перебуває у хорошому стані

– говорить староста Анатолій Борка

Як розповідає Ігор Чайка, це довгоочікуваний ремонт, адже це була одна з найгірших доріг у територіальній громаді:

Вона знаходиться у підпорядкуванні Служби місцевих автомобільних доріг. Ми дуже довго до них зверталися, вели з ними перемовини, переконували їх у тому, щоб цей шлях вони зробили уже в нинішньому році. Дякую, що нас підтримали у цих перемовинах і депутати обласної ради. Зокрема, Віктор Козак. Тож, врешті, з місцевого бюджету ми перерахували субвенцію один мільйон гривень, понад два мільйони — це кошти державного бюджету. На щастя, нам вдалося реалізувати цей проєкт

Основний об’єм робіт уже здійснено. Залишилось впорядкувати узбіччя, облаштувати «кишені». Про це повідомив  керівник підрядної організації ПрАТ «Ковельське ШБУ-63» Ігор Пець.

Неподалік працівники іншої організації – ТзОВ «Ідея» проводять капітальний ремонт дороги на відрізку вулиці Волі. На це з міського бюджету виділено понад мільйон гривень. Це було передбачено проєктно-кошторисною документацією.

Втім, від нового полотна ще залишалось 190 метрів до траси Київ-Варшава. Майже 40 місцевих підприємців та жителів цього мікрорайону долучились до фінансування будівництва даного відрізка.

Ігор Чайка щиро подякував ініціатору Руслану Демчуку та усім, хто підтримав цю хорошу справу.

Директор фірми «Ідея», депутат Волинської обласної ради Віктор Козак каже, що вони мобілізували людей і є достатньо техніки, аби завершити роботи якнайшвидше.

Наша фірма зробить цю дорогу, а тепер нехай люди бережуть її, аби вона їм якнайдовше прослужила

– сказав він

Поспілкувався Ігор Чайка із жителями вулиці Волі, які найбільше радіють таким змінам.

То вищий клас, дуже добре, що тепер у нас така дорога. Тепер на велосипеді буде їхати одне задоволення. Хай Бог дає Вам здоров’я і всім, хто тут працював

– подякував пан Володимир

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. В с Зелена дорога як не робилася так і не робиться , правда до села щось зроблено, а в селі це мрак!!!!

  2. В с Зелена дорога як не робилася так і не робиться , правда до села щось зроблено, елі це мрак!!!!

  3. Сволочі ,так як ви зробили в Люблинці то хай вас так і лікують в лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.