Оголосили тендер на ремонт дороги з Ковеля до Білина

18.08.2021 17:24

Ковельський міський голова Ігор Чайка, який з 11 серпня перебуває у відпустці, написав у Фейсбуці про чудову новину для територіальної громади, зокрема, для мешканців села Білин.

За його словами, державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» оголосила тендер на ремонт дороги О 030640 на відрізку з Ковеля до Білина.

Ігор Чайка пише, що разом із своїм першим заступником Тарасом Яковлевим з травня вони проводили перемовини, згідно з якими Ковельська міська рада зобов’язувалася розробити і розробила(!) проєктно-кошторисну документацію (він дякує колегам за роботу), а СМАД мала оголосити й провести тендер і відповідатиме за виконання робіт. Тендер, як бачимо, також оголошено.

Станом на сьогодні сторони спрацювали, як партнери.

Сподіваюсь, тендер мине без зайвих проблем, бо з практики вже знаємо, що тривати він може більше місяця. Що переможець свою частину роботи виконає на совість. І ще одне село Ковельської громади матиме гідну дорогу.

P.S. З дня на день чекаємо, що ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» оголосить тендер на роботи 4-кілометрового відрізка розбитої дороги на Зелену.

Зі свого боку Ковельська міська рада виділяє на цей ремонт 1 млн грн

– зазначає Ігор Чайка

Згідно оголошеного тендеру, очікувана вартість поточного середнього ремонту автомобільної дороги Ковель – Білин – Скулин – Ломачанка – Черемошне (8 кілометрів) – 92 млн 263 тис. 588 гривень з ПДВ.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 17 вересня 2021 року до 00:00.

Початок аукціону – 22 жовтня 2021 року о 15:47.

Виконати всі ремонтні роботи переможець має до 31 грудня 2022 року.  

Поділитися:

Коментарі

  1. 92млн в дупу тому що класти його будуть жовтень-грудень разом з дощем і снігом,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.