На Ковельщині дорогу між селами фірма депутата робить за 22,2 млн грн

27.10.2021 16:25

У Ковельському районі у рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває ремонт автомобільної дороги місцевого значення Ковель – Білашів – Перковичі. А саме реконструкція її 8-ми кілометрової ділянки від села Зелена до села Білашів, яка стартувала у вересні поточного року.

Під час робочого візиту на Ковельщину учора, 26 жовтня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Мовенко проінспектував хід виконання робіт із відновлення цього шляху, – повідомляє Волинська ОДА.

Слід зазначити, що на 1,5 кілометровому відрізку дороги, що проходить через село Білашів, уже вкладений асфальт та влаштована дорожня розмітка. Окрім того, дорожники розпочали укладати білощебеневе покриття у напрямку села Зелене. До кінця поточного року ці роботи будуть завершені.

Як розповів директор підрядної організації, яка виконує ремонт дороги, у 2022 році передбачається влаштування асфальтобетонного покриття у селі Зелена. Відтак, автомобільний шлях в межах населених пунктів матиме асфальтне покриття, а між селами – щебеневе. 

Загальна кошторисна вартість ремонту дороги від села Зелена до села Білашів становить 22,2 млн гривень.

Завдяки оновленню даного шляху не лише скоротиться час та відстань доїзду до міста Ковель, а й буде можливість робити паспорт маршруту, тобто запустити рейсовий та шкільний автобуси

– зазначив директор ТОВ «Ідея», депутат обласної ради Віктор Козак

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Коментарі

  1. зразу ожна сказати, що гроші, відилені на це дійство, будуть вкрадені. За таку сумму неможливо зробити якісну дорогу. покладуть 1 сантиметр асфальту, який через рік покришиться і піде в землю. Зате в якогось чиновника зявиться чергова хатинка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.