Шість гектарів землі біля Ковеля продали фірмі депутата Волиньради

01.06.2021 10:42

Перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Мовенко підписав розпорядження про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 6 гектарів, яка розташована за межами населених пунктів Колодяжненської сільської територіальної громади та межує з Ковелем.

Покупцем є товариство з обмеженою відповідальністю «Ідея» (м. Ковель), яке орендувало цю землю, згідно договіру оренди від 20 грудня 2019 року.

Розпорядження погоджує звіт про експертну грошову оцінку даної земельної ділянки (кадастровий номер 0722183600:04:005:0907) та затверджує її вартість у розмірі 3 млн 610 тис. 800 грн.

При цьому покупцю дозволено здійснити розрахунок за придбання землі із розстроченням платежу терміном на 3 роки.

Ділянку обласна влада продала для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства; будівництва, ремонту та обслуговування доріг місцевого та державного значення; для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів транспортної інфраструктури, дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу).

Директором ТОВ «Ідея» є депутат Волинської обласної ради від владної в області політичної партії «За майбутнє» Віктор Козак

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Вже де тільки , в якій партії він небув , цей хитрун. Прихлєбатєль бюджетних грошей .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.