На Ковельщині замовили облаштування Алеї Героїв на суму понад один мільйон гривень

25.06.2024 о 10:23 · 3 хв читання
Фото ілюстративне

Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради замовило облаштування Алеї Героїв у селі Колодяжне за 1,14 мільйона гривень. Меморіальний комплекс хочуть створити ще з минулого року. Підрядником робіт стане фірма «Ідея», що належить дружині депутата Волинської обласної ради від політичної партії «За майбутнє» Віктора Козака.

Про це повідомив Центр журналістських розслідувань «Сила правди» з посиланням на тендер у системі публічних закупівель «Prozorro».

Відкриті торги на облаштування Алеї Героїв у селі Колодяжне оголосили наприкінці травня 2024 року. Планувалося, що на роботи витратять не більш як 1,17 мільйона гривень. В результаті участь у тендері взяло лише одне підприємство – ТОВ «Ідея», яке запропонувало зробити алею за 1,14 мільйона гривень. З фірмою підписали договір 14 червня 2024-го.

За документами меморіальний комплекс повинен з’явитися біля адміністративного приміщення Колодяжненської сільської ради. Він буде включати фотографії та інформацію про мешканців та вихідців з громади, які загинули у боротьбі із російськими загарбниками.

Для створення цього меморіального комплексу повинні використати бруківку «Старе місто». Також підрядник має установити металеву огорожу, 5 флагштоків, лавки, стенди та облаштувати вуличне освітлення. На території площею 368 квадратних метрів посіють газон. Завершити роботи повинні до 31 жовтня 2024 року. Строк гарантії на об’єкт складе не менше ніж два роки з дати підписання акту виконаних робіт.

Це буде облаштування алеї, в нас є місце біля сільської ради. Комісія сільської ради виділила територію для облаштування. Наразі така ситуація в країні, потрібно віддати шану нашим Героям

– розповіла відповідальна за закупівлю Юлія Рибачок

У вересні 2023 року Колодяжненська громада вже повідомляла про намір створити цей меморіальний комплекс та презентувала його ескіз.

Торік у жовтні провели й тендер на облаштування Алеї Героїв. Тоді за його результатами договір вартістю 951 тисяча гривень уклали з приватним підприємством «Ространс» (на початку 2024 року фірму перейменували на «Роудіз»). Втім, 25 грудня 2023 року за згодою сторін цей договір розірвали, не плативши підряднику.

Підприємство «Ідея», з яким нині уклали новий договір, створене у 2003 році і є сімейним бізнесом Віктора Козака – депутата Волинської обласної ради нинішнього та двох попередніх скликань. Наразі власницею фірми вказана його дружина Мирослава, а сам депутат є керівником підприємства.

Нещодавно Колодяжненська сільрада також замовила у ТОВ «Ідея» поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Толока в селі Уховецьк. Йшлося про ремонт відтинку дороги у 405 метрів за майже 900 тисяч гривень. Загалом у цьому році підприємство вже отримало замовлень на понад 15 мільйонів гривень.

Раніше «Сила правди» розповідала, що підприємство «Ідея» у перший рік війни отримало 9,7 мільйона гривень на ремонти місцевих доріг у Волинській області та за сумою замовлень вийшло на друге місце серед 16 підрядників.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
 1. Що ви робите ??????
  Давайте спочатку переможемо
  ворога, це зараз головне завдання !
  Чи вам головне під шумок грошей
  вкрасти ???????
  Допомагаючи нашим воїнам ви
  зменшите кількість героїв на
  ” Алеї Героїв “, невже це не
  зрозуміло ?
  Сволота да і тільки.

 2. Країна у вогні і крові… Кожного дня гинуть люди. Воїни на передовій третій рік без перспективи повернення додому, хіба що ”на щиті’. Волонтери на виснаженні. Західна допомога не безмежна. Невідомо, що буде далі. Зима без світла. Та кому зараз потрібна ця Алея? Що зміниться?
  Соромно за країну, яка просить допомоги повсюди, а сама витрачає кошти на невідь що! Віддайте ці гроші знедоленим дітям, у яких війна батьків забрала. Віддайте пораненим на лікування. На сьогоднішній день чиновники всіх рівнів повинні розпоряджатися грішми вкрай ощадно. Інакше, ніхто у світі нас не зрозуміє.

   1. Чуєте, а чому ж ви мовчите про алею слави Ковелі, СК бабала там вкрали чайка з яшою, а чому мовчите про 16,5 млн грн на ремонт, як би ви думали чого, правильно приміщення міськради (підаркому) а чого ви мовчите про шалені дотації алканавту Бойко і його Ковель морозу в нас тарифи найбільші в Україні. Бойко вже настільки обнагліла що за рахунок нас з Вами поставив генератор жінчіній рідній сестрі в банному комплексі по Сагайдачного. А оплачуємо всі витрати ми в непомірних тарифах.

 3. Нагинають і їздять на тих,
  хто мовчить….
  Терпіли…
  Народ втомився від змін
  і зневірився у владі.
  Кожен живе своїм життям.
  Якось так.
  Але картинку мусово
  робити гарну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X