У Ковелі фірма депутата виграла відразу три тендери на ремонт доріг на загальну суму 14,3 млн грн

31.07.2023 о 16:24 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Ковельська фірма «Ідея» стала переможницею трьох тендерів на проведення дорожніх робіт на території міста.

Інформація про них розміщена у системі державних закупівель «Prozorro».

Тендери проводилися 25 та 28 липня управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради за участю лише одного учасника – ТОВ «Ідея», яка скрізь встановлювала свої «переможні» пропозиції.

Як відомо, керує ТОВ «Ідея» ковельчанин Віктор Козак, депутат Волинської обласної ради від політичної партії «За майбутнє» (міський голова Ігор Чайка теж від цієї політсили).

Отже, капітальний ремонт перехрестя вулиць Театральна – Сагайдачного коштує для міського бюджету 6 млн 144 тис. грн (різниця між очікуваною вартістю та пропозицією – 29 тис. грн), поточний ремонт вулиці Грушевського – 6 млн 360 тис. грн (різниця – 157 тис. грн), поточний ремонт вулиці Міцкевича – 1 млн 836 тис. грн (різниця – 5 тис. грн). Суми скрізь вказані з ПДВ.

Всі ремонтні роботи мають бути виконані до 31 грудня 2023 року.

Управління КБ та ЖКГ також оголосило тендер на пошук виконавця робіт з капітального ремонту вулиці Леонтовича, з очікуваною вартістю 8 млн 830 тис. грн з ПДВ. Початок аукціону – 03 серпня о 14:39. Тут роботи теж повинні провести до кінця поточного року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Це ковельське підприємство і там працюють ковельчани які отримають зарплату. А з власного досвіду скажу, що там де Ідея робила дорогу якість завжди присутня.

  2. Нас всіх рахують за дурнів!!!
    Зараз роблять ремонт дорогі на камінь! Це просто жесть ! Руками можна позбирати той асфальт який вони сиплять в ями!!! Взавтра піде дощ і його небуде!!!
    Чим займаються правоохоронці !!!!
    Чи все ділиться !!!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X