Будівельна фірма з Ковеля програла тендер у селі

20.05.2021 о 17:28 · 2 хв читання

Колодяжненська сільська рада провела конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території громади.

До організатора конкурсу – виконавчого комітету сільради – надійшли дві конкурсні пропозиції: від комунальне підприємство «Тріумф» із села Скулин та ТОВ «Ідея» (м. Ковель), директор якого – депутат Волинської обласної ради від владної на Волині політичної партії «За майбутнє» Віктор Козак. Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, основний вид діяльності ТОВ «Ідея» – будівництво доріг і автострад.

Публікація за темою: Фірма депутата Волиньради у Ковелі освоїть 7,3 млн грн

До речі, у конкурсну комісію з проведення тендеру входить колишній працівник ТОВ «Ідея», а нині – заступник Колодяжненського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова депутатської фракції «За майбутнє» у Ковельській міській раді Петро Оксентюк.

Як повідомляє на своєму сайті сільрада, членами конкурсної комісії оглянуто зміст конкурсних пропозицій та проведена їх оцінка. Переможцем конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів на території визнано комунальне підприємство «Тріумф», засновником якого є Колодяжненська сільська рада. Вартість робіт у дописі не вказується.

Директором КП «Тріумф» з 22 березня 2021 року працює депутат Ковельської міської ради від «Європейської солідарності» Олег Козак, який донедавна був підприємцем (роздрібна торгівля в магазинах).

Фото: Колодяжненська сільська рада

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X