Суд оштрафував заступника голови Громадської ради при міському голові

16.10.2021 16:20
Максим Якіменко – крайній справа

Ковельський міськрайонний суд розглянув матеріали, які надійшли від Управління патрульної поліції у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ковельчанина Максима Якіменка (свого часу він був Володимир Коротинський та Максим Власенко), який є заступником голови Громадської ради при Ковельському міському голові Ігорю Чайці та представляє в цьому консультативно-дорадчому органі осередок ГО «Авто Сила в м. Ковель».

Згідно протоколу поліції, 06 вересня 2021 року о 13:44 годині в місті Луцьку на вулиці Ковельській він керував автомобілем «Ford Focus» на литовській реєстрації з номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу, чим порушив п.п. 2.9в Правил дорожнього руху України та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене частиною сьомою статті 121 КУпАП.

До речі, протягом року це вже його друге адміністративне правопорушення.

У судовому засіданні Максим Якіменко назвався фізичною особою-підприємцем. Хоча, згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, він офіційно займався підприємництвом з 21 квітня 2008 р. по 11 січня 2017 р. (основний вид діяльності – роздрібна торгівля з лотків та на ринках).

Суду пояснив, що є заступником голови громадської організації «Авто Євро Сила», яка займається розмитненням автомобілів. Того дня з іншими водіями перевозив на розмитнення на митний пост три автомобілі, два з яких були однієї марки і однакового кольору – «Ford Focus» (на польській та литовській реєстрації).

Фото ілюстративне / Джерело: Vauxford

За його словами, працівники Луцького офісу громадської організації переплутали номерні знаки на вказаних автомобілях. Він звірив лише відповідність номера з документами на авто, але не перевірив номер з кузовом транспортного засобу. Про те, що номери були переплутані дізнався лише коли його зупинили поліцейські.

Публікація за темою: Громадська рада: заступник голови замість фронту возив контрабанду

Максим Якіменко каже, що після виявлення правопорушення він пояснив причини такої невідповідності та на місці зупинки замінив номерний знак зі свого автомобіля на іншому ідентичному авто, який зупинився неподалік. Однак працівники поліції не взяли його пояснення до уваги і, перевіривши по базі, що він протягом року був притягнутий до адмінвідповідальності за частиною шостою статті 121 Кодексу, склали протокол про правопорушення.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Волкова постановила притягнути Максима Якіменка до адміністративної відповідальності та накласти на нього штраф в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн, та стягнути на користь держави судовий збір у розмірі 454 грн.

У суді вже розглядали справи за участю Максима Якіменка.

Відомо, що поліція зупинила його 06 листопада 2020 року о 17:23 в Ковелі на вулиці Варшавській, 2 за кермом транспортного засобу, в якого був відсутній передній номерний знак, а вже о 17:37 там же він допустив наїзд на службову спецмашину Національної поліції, яка була припаркована позаду. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди авто поліцейських зазнало механічних пошкоджень з матеріальними збитками.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук оштрафував тоді порушника Правил дорожнього руху на 255 гривень.

Публікація за темою: Заступник голови Громради розказав про хабарі попередньої влади

Поділитися:

Коментарі

  1. Так це максим якіменко, чи власенко, чи все ж таки володя аферист? розводило!!!

  2. це все один і той самий Володя!
    не здивуюсь якщо завтра буде під іншим прізвищем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.