Тендерний комітет у Ковелі з реконструкції будівлі під житло створив і очолив лучанин

07.10.2022 о 13:00 · 3 хв читання

Перший заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев підписав 3 жовтня розпорядження про утворення тендерного комітету з реалізації проєкту «Реконструкція двоповерхової адміністративної будівлі та учбово-побутового корпусу під багатоквартирні житлові будинки на вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі».

Нагадаємо, 28 липня 2022 року на сесії Ковельської міської ради, яка пройшла у закритому режимі, депутати дали дозвіл на залучення гранту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для фінансування даного інвестиційного проєкту. За тиждень до цього – 21 липня інвестиційний комітет НЕФКО схвалив фінансування проєкту у сумі 1 860 000 євро. Грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо підряднику.

Якщо вірити чиновникам, реконструкція будівель на вулиці Драгоманова дасть можливість забезпечити житлом орієнтовно 60 внутрішньо переміщених осіб.

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

– йдеться у розпорядженні Тараса Яковлева

Склад тендерного комітету такий:

  • Голова тендерного комітету – ЯКОВЛЕВ Тарас Володимирович, перший заступник міського голови.
  • Заступник голови тендерного комітету – ДУДКА Сергій Миколайович, начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому.
  • Секретар тендерного комітету – ВАШЕКА Руслан Олександрович, головний спеціаліст управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.

Члени тендерного комітету:

  • ВАСІНОВИЧ Вікторія Павлівна – начальник відділу по управлінню майном комунальної власності;
  • КОНДРАТОВИЧ Юрій Вікторович – начальник управління економічного розвитку та торгівлі;
  • МУРАЙ Людмила Любомирівна – начальник відділу містобудування та архітектури;
  • НІКОЛАЙЧУК Сергій Васильович – заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, начальник відділу капітального будівництва.

У двоповерховій будівлі на вулиці Драгоманова, 17 за радянських часів розташовувалось відділення спецслужби – НКВС, МДБ та КДБ. У червні 1941 року після початку німецько-радянської війни тут катували та розстрілювали людей – українців, поляків, євреїв, росіян. На початку лютого 2015 року в пам’ять жертв комуністичного терору на будівлі колишній катівні НКВС встановили меморіальну дошку.

Об’єкт тривалий час належав Волинському лінійному відділу на Львівській залізниці управління МВС України на транспорті, а потім знаходився в оренді громадського формування «Буг», яким керує ковельчанин Олександр Калюжний (він же – Саша Харьковський). Строк дії договору оренди закінчився 16 липня 2021 року.

Влітку минулого року приміщення двох гаражів та топкової цієї будівлі міська влада продала з аукціону. Їх придбав Павло Степаненко – переселенець з Луганської області. Однак пан Степаненко, як не дивно, відмовився від цієї купівлі, а тому гаражі перейшли іншому учаснику аукціону, який запропонував значно менше суму – Сергію Степанюку з Луцька, з яким міський голова Ігор Чайка й уклав договір купівлі-продажу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. а ще там був витверезник. і вулиця мала назву. Єрнеста тельмана

  2. Це ж яку дурість чи сміливість треба мати, щоб жити у будинку, де стільки людей закатовано і замучено, стільки душ людських загублено?! Ввечері тут тривожно проходити, хоч і освітлення є, а стараєшся пошвидше пройти мимо цього будинку-катівні. А тут – житловий будинок ще й за такі гроші!

  3. А яку силу волi,,безбожжя треба мати..щоб танцювати ,спiвати в будинку культури на вул.Водолимирськiй на кладовищi,еврейському.Сьогоднi цей будинок перепроданий…..його купив любитель цвиниарiв..До якого часу вiн буде знущатися над душами померлих,,закатованих фашистами..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X