Ковель планує отримати грант на реконструкцію парку культури та відпочинку імені Лесі Українки

14.08.2023 о 10:00 · 2 хв читання

До кінця серпня Ковель спільно з польським містом-партнером Ленчна у рамках Програми Interreg NEXT PL-UA 2021-2027 має подати проєктну заявку «Співпраця на користь клімату – розвиток зеленої інфраструктури в Ленчні та Ковелі». Місто планує отримати грант на реконструкцію парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Серед питань, які слухались на останньому засіданні виконкому – про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2023 рік за І півріччя 2023 року. Начальник управління економічного розвитку та торгівлі, орденоносець Юрій Кондратович акцентував увагу на проєктній діяльності, яка ведеться міською владою.

Зокрема, реалізовується інвестиційний проєкт «Реконструкція двоповерхової адміністративної будівлі та учбово-побутового корпусу під багатоквартирні житлові будинки на вулиці Драгоманова» у рамках програми НЕФКО «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», що фінансується Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP).

Підписано договір з підрядником на суму 1 000 798 євро. Планується до здачі 24 квартири, які повністю вмеблюють та укомплектують побутовою технікою.

За словами міського голови Ігоря Чайки, ці помешкання будуть власністю громади. Зараз готується документ, який визначатиме порядок надання і користування цими приміщеннями.

Розпочато впровадження інвестиційного проєкту «Підтримка ЄС у забезпеченні житлом внутрішньо переміщених осіб у Ковелі», що реалізовується в рамках Програми підтримки Європейського Союзу «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст в Україні». У березні 2023 року підписано грантовий договір на суму 4 806 900 євро. Передбачається будівництво п’ятиповерхового житлового будинку на 70 квартир.

Місто бере участь у відборі проєктів термомодернізації, які фінансуються за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку згідно фінансової угоди (Проєкт «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої законами нашої держави. Планується термомодернізація семи об’єктів. Це – три заклади освіти (ліцей №7, школа №12, дитсадок №9), три – охорони здоров’я (центральна районна лікарня, клініко-діагностична лабораторія центральної районної лікарні, пологовий будинок) та адміністративна будівля на вулиці Незалежності, 73 (міськрада).

Міський голова поінформував виконком, що завдяки партнерству з німецькими містами Барзінгхаузеном та Саарбрюкеном Ковель отримає два пакети безкоштовної допомоги від німецького товариства міжнародної допомоги GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини. Загалом це буде п’ять одиниць техніки на суму близько 250 тисяч євро. GIZ надає таку допомогу українським містам, які мають побратимів у Німеччині. Мікроавтобус «Ford Transit» уже доставлено у наше місто. На іншу техніку очікуємо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (20)
 1. Якщо Яшу дерибанщика допустити до розпорядження коштами, то буде повна сракаЖеніть цього спеца всраною мітлою до Луцька

 2. Всі ваші гранди для ЗСУ. Після Перемоги будуйте, модернізуйте що заманеться, а заодно і свої мізки!

  1. Розумію ваше занепокоєння, та не думайте що цей грант отримають вже завтра. На це може піти і рік, і більше. Тим паче грантові кошти виділяються саме на чітку ціль і не можуть бути спрямовані на щось інше.

   1. Тож так.Але наша влада вміе купляти те що коштує 1 грн за 100гр.І 99грн дерибанять.І все законно на чітку ціль.

 3. Цілком згідна з Наталі!!! В першу чергу:,,Все для фронту, все для перемоги ”, а потім парки і сади

 4. Парк🤯 , а нашим аби гроші пиляти. Кому війна, а кому мати рідна.
  Чиєю власністю на майбутнє буде той парк? Польщі?

  1. Що ти верзеш? Хто буде пиляти гроші, коли йде війна? Думай головою, не всі такі продажні, як ти. Бо кожен бачить погане в комусь, тому, що сам такий.

 5. Як не знаєте, то у деяких поляків ще є документи на землі, з яких них примусово «переселили», кому як пощастило.

 6. Якось дуже все це бентежить. На оборону, захист, ЗСУ такі гроші не можна, а на парк, будь ласка.

 7. Де грант на завод дронів. Економіка, робочі місця і те що потрібне. Для майбутнього дітей і молоді.
  Сидять своїми жопами на стільцях і голову ламають😀

 8. на парки вже івахув виділяв гроші. так фотографувались біля чека в 2 мільйони. і проект вже був. Що, просрали івахувські мільйончики?

 9. У памідорихи було або є 30 об’єктів нерухомості. А у яші більше чи менше?

 10. Якщо мені пам’ять не зраджує, то той парк колись Івахів хотів реконструювати, але далі казкового містечка діло не пішло.

 11. Всіх казнокрадів на війну .Наталі правильно написала.Після війни все відбудуем .Геть

 12. який парк під час війни? завод для виробництва дронів чи ще чого. !. усе для пришвидшення перемоги .якийсь двобічний світ. там не вистачає зброї тут мільйони на благоустрій. та поживем ще з таким. який є

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X