У Ковелі погодили розмір позики на енергоефективні заходи – понад 165 млн грн

02.06.2023 о 14:37 · 2 хв читання

Сьогодні, 2 червня, у Ковелі відбулась позачергова сесія міської ради.

Депутати погодили рішення про намір отримати позику шляхом залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку з метою фінансування впровадження заходів Проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні», – повідомляє Ковельська міська рада.

Розмір запозичень – понад 165 млн гривень на 20 років (з урахуванням пільгового періоду, що становить 5 років після підписання угоди про передачу коштів позики). Відсотки за користування запозиченням становлять 4,02 річних.

Дуже багато будівель у нашій громаді потребують термомодернізації. Сьогодні на оплату енергоносіїв ми змушені витрачати значні бюджетні кошти. Залучення такого фінансового ресурсу дасть нам змогу не лише швидше реалізувати всі ці проєкти, але й економити у подальшому

– наголосив міський голова Ігор Чайка під час обговорення проєкту рішення

Як учора повідомлялося, наше місто підготувало заявку для участі у Проєкті «Енергоефективність громадських будівель в Україні» на 7 об’єктів. Попередньо було здійснено моніторинг і визначено найбільш енергозатратні будівлі в громаді. На них уже є уся необхідна документація.

Це – три заклади освіти (ліцей №7, школа №12, дитсадок №9), три – охорони здоров’я (центральна районна лікарня, клініко-діагностична лабораторія центральної районної лікарні, пологовий будинок) та адміністративна будівля.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Особливо будівля міськради. В місті всі школи всі дитячі садочки всі медзаклади вже утеплені. залишилось міськраду ще. Головне собі зробити. та й вкрасти легше самі себе контролюватимуть

    1. Правильно! Нехай в центрі міста стоїть рухлядь, обсипається собі. Хай повністю її тканиною занавісять. Будеш дивитися і радуватися )

      1. Правильно нехай школи обстпаються та медзаклади діти та хворі то такоє. Головне міськрадівський дупи обігріти та ще грошей злямзити

  2. Що тут сказати можна, будуть деребанити гроші. Це вони добре вміють. Скоты

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X