Виконком підтримав проєкт реконструкції адмінбудівлі в рамках енергоефективності

01.06.2023 о 19:16 · 2 хв читання

Сьогодні, 1 червня, у Ковелі відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Необхідність зібратись, як зазначив міський голова Ігор Чайка, виникла тому, що місто має намір взяти участь у відборі проєктів, що стосуються термомодернізації, які фінансуються за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку згідно фінансової угоди (Проєкт «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої законами нашої держави. Прийом заявок завершується у суботу, 3-го червня.

Зараз такий час, що необхідно для розвитку громад залучати усі можливі фінансові ресурси. Тож ми хочемо на вигідних умовах отримати кошти на термомодернізацію. Якщо нам вдасться реалізувати ці проєкти, то матимемо значну економію коштів, які зараз йдуть на обігрів приміщень

– наголосив Ігор Чайка

Підготовлено заявку для участі у проекті «Енергоефективність громадських будівель в Україні» на 7 об’єктів. Строк запозичень – 20 років. Попередньо було здійснено моніторинг і визначено найбільш енергозатратні будівлі в громаді. На ці об’єкти є уся необхідна документація.

Це – три заклади освіти (ліцей №7, школа №12, дитсадок №9), три – охорони здоров’я (центральна районна лікарня, клініко-діагностична лабораторія центральної районної лікарні, пологовий будинок) та адміністративна будівля.

Доповідав на виконкомі з цього приводу начальник управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету, орденоносець Юрій Кондратович.

Виконком підтримав усі 7 проєктів рішень. Завтра, 2 червня, наміри про позику розглянуть депутати Ковельської міської ради на позачерговій сесії.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Як же вт суки себе не забули? Чого замість адмінбудівлі ще яку шкоду чи дитячий садочок не включили? Тварюки огиднв

  2. Добрався яша і до коштів позики Європейського інвестиційного банку. Цікаво, який процент піде йому у Велику Кишеню?

  3. Про дітей треба думати, а не про свої забаганки. Їх забагато сидить, і всі бізнесмени. Зара свій візьме тендер, і гроші в кармані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X