Чиновника Ковельського міськвиконкому нагородили орденом

09.12.2021 13:27
Юрій Кондратович

Президент України Володимир Зеленський підписав учора, 8 грудня, Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування».

Про це йдеться на сайті глави держави.

Володимир Зеленський постановив «за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм» нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Кондратовича Юрія Вікторовича — начальника управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Відомо, що спочатку Юрія Кондратовича хотіли відзначити іншою державною нагородою – орденом Данила Галицького.

Публікація за темою: Чиновника мерії, який є депутатом, хочуть нагородити орденом

Юрій Кондратович на своїй сторінці у Фейсбуці доволі бурхливо відреагував на журналістську публікацію.

Мене важко чимось здивувати, але те що я прочитав спочатку звучало як жарт чи можлива помилка, бо тижнем раніше мені натякнули, що з нагоди Дня місцевого самоврядування можливо я отримаю подяку від Волинської обласної державної адміністрації. А тут орден!

І ось з’являється ціла стаття-сенсація про дану подію від справжнього майстра написання гостросюжетних романів. Потрібно мати великий хист, щоб в одну мить «демонізувати» людину та піддати її загальному осуду, прокльонам, яких не побажаєш навіть ворогам, завдати душевного болю рідним, а ціна усьому – збільшення кількості переглядів сайту посередництвом публікації ось таких «новин»

– написав він з обуренням

Публікація за темою: Патріотичні сили Ковеля обурені тим, що одіозному чиновнику хочуть дати орден

Згодом виявилося, що ініціатором нагородження Юрія Кондратовича є Ковельська районна державна адміністрація, а міський голова Ігор Чайка через все це навіть звинуватив Волинську ОДА.

На сесії Ковельської міської ради 25 листопада Ігор Чайка сказав таке:  

Ситуацію знято. Ви знаєте, що вона довго полемізувалася в інтернет-середовищі, і я написав свою думку. І мушу сказати, що сам кандидат на цю нагороду Юрій Кондратович написав самовідвід, тобто він відкликав свою кандидатуру. Чому це вийшло? Ну це питання до ініціаторів подання. Я ж не був ініціатором. Як вони обирали? Ми писали йому характеристику, як працівнику виконкому. Я у своєму зверненні на Фейсбуці написав, що до нього, як до посадовця, не маю ніяких претензій…

Читайте також: УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №626/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування»

Поділитися:

Коментарі

 1. Нічого дивного, так в нашій державі завжди було і залишиться! Неробам ордени, а роботягам фігу! Всі, хто знає кондратовича в ділі – сміються з цієї ситуації. Адже лише піаритися вміє цей жополиз та хвастун!

 2. Такий самий хабарник, як і його мама. Одна дітей обдирає, інший державу.

 3. Дибіли! Що і за що вас давить жаба. Подивіться Указ і там не всі заслужені і нікого не штирять, а ковельські підараси і міньетчіци пишуть х…..ю. Верчук не піарся і не ліпи із себе патріота. Твій поїзд пішов………

  1. Еней чи як тебе там….Дибіл тут ти.Навчись писати без помилок..Партія регіонів та УПЦ МП (РПЦ) зробила все для того,щоб в Україні була війна…..Але твій тупенький мозок таку складну інформацію не переварить

   1. Вже один проявився дебіл, очевидно прочитав у своїй довідці, як правильно писати.

 4. Вже один дебіл проявився, очевидно прочитав у своїй жовтій довідці, як правильно писати.Я спеціально написав 3 слова з помилками щоб виявити скільки є таких розумних і ……..Це ти Сергію в психіатричній лікарні себе називав презедентом Кореї – Кін Чин Ий. Я ніколи не підтримував Партію регіонів, а також УПЦ МП.

 5. Вже один проявився дебіл, очевидно прочитав у своїй довідці, як правильно писати.

  1. ДО 222 Чи знаєш ти, що за нахабну брехню і серйозний наклеп на людину можна отримати відповідь від Бога ???

   Відповідаю за свої слова на 100%.

 6. А ІНІЦІАТОР ПОДАННЯ КОВЕЛЬСЬКА РДА ГОЛОВА ЧЕРЕН О М ХОЧ І РАХУЄТЬСЯ В БАТЬКІВЩИНІ ,А СТАЛА ГОЛОВОЮ ВІД МАЙБАХА ІЦЕ ВСЕ РОБИЛОСЯ ПО ВКАЗІВЦІ З ВЕРХУ .ХАЙ РОЗКАЖЕ ГРОМАДІ ЗА ЯКІ ЗАСЛУГИ ВОНА ПОДАЛА ПОДАННЯ ,БО КОНДРАТОВИЧ В РДА НЕ ПРАЦЮЄ. ДЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ В КОВЕЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ Є НАБАГАТО ДОСТОЙН ІШІ ЛЮДИ

 7. Іноді мудрість полягає не в тому щоб мудро сказати…,а в тому , щоб мудро промовчати.

 8. Давайте йому ГЕРОЯ УКРАЇНИ, раз на це вже пішло! Чи бо не заслужив дядько?

 9. А судді хто ?!
  Я трохи дотично як депутат відслідковува карєрний ріст п.Кондратовича. В післямайданівський період коли представники патріотичних сил займалися справами розбудови держави і місцевого самоврядування ,збройних сил ітд ,з подачі??? Кондратович опинився в стуктурному підрозділі Ковельської РДА що опікувався питаннями молоді.Коли районні депутати сперечалися по питаннях наповнення бюджету,відстоювали ефективне використання бюджету та опікувалися проблемами збройних сил,то молодий “несостоявися московський піп” отримав мантію вченого політолога з рук Малиновського.
  Дуже багато дебатів в сесійній залі і не тільки виникало в процесі створення ЦНАПу по вул.Драгоманова.Керівником з подачі??? було призначено п.Кондратовича.Кабінет новий очільник прикрасив численними дипломами і грамотами ???
  Можна тільки повспівчувати громаді Ковельського району ???
  -бо районна структура адмінпослуг не змогла за переліком а головне за якістю послуг зрівнятися з ЦНАПом по вул Незалежності.Певно за наведених обставин переводять ???до міської влади опікуватися економікою.
  Зумисно не називаю прізвища а ставлю ???Бо справа нажаль не в Кондратовичу ав системі кадрових призначень

 10. Щирі вітання і найкращі побажання і шоб цей орден був не останнім в житті. Коли ковельчани отримують державні нагороди слід розуміти, що нас не забувають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.