Чиновника мерії, який є депутатом, хочуть нагородити орденом

17.11.2021 16:21
Юрій Кондратович

Начальника управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради Юрія Кондратовича хочуть відзначити державною нагородою – орденом Данила Галицького.

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Місцева влада просить главу держави приурочити нагороду до Дня місцевого самоврядування в Україні, який святкують 7 грудня.

У виконкомі збирають підписи працівників під погодженням кандидатури Юрія Кондратовича, щоб нагородити його орденом. Але є й такі посадовці, які відмовляються підписувати, знаючи минуле кандидата на державну нагороду.

Ще десять років тому Юрій Кондратович був членом Партії регіонів. На місцевих виборах у жовтні 2010 року він балотувався від регіоналів до Ковельської міської ради, але депутатом не став. Очолював дві міські молодіжні громадські організації – «Молоді регіони» та «Ф.О.М.А.» (Форум Організації Молодіжної Активності), яка діяла при УПЦ Московського патріархату.

Голова Ковельської міської МГО «Молоді регіони» Юрій Кондратович, 15 липня 2012 року

На виборах 2020 року Юрій Кондратович був першим кандидатом від «Слуг Народу» до Ковельської районної ради. Сьогодні він очолює депутатську фракцію «слуг» у райраді. У квітні 2021 року на Волині обласна організація партії «Слуга Народу» створила Політраду. До її складу увійшли п’ятеро осіб, серед них – ковельчанин Юрій Кондратович.

Орден Данила Галицкого — державна нагорода України, що призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Поділитися:

Коментарі

  1. Це ще що за чудо, який внесок, від армії мама відкупила, шариться в держорганах, щоб нічого пе робити і за це орден. Він же сидить протирає штани, а за нього всі працюють.

  2. Люди працюють все життя у держслужбі, віддали весь свій час, і в результати отримали фіг! А тут недопрацівник 2 роки пропрацював, і вже орден? Вже буде все життя піаритися у фейсбуці цим орденом за те, що вміє жопи всім лизати!

  3. Це вже повне дно.Держави в нас ніколи не буде пока такі прихвосні сидять по кабінетах ,на передову скотиняка.Да люстрація в Україні пройшла на 💯.

  4. А хто виступає ініціатором цього дійства? Якщо цей перебіжчик “вскочив” до слуг , то тепер треба нагородити?Чому у громади не питає влада, яку ми вибирали? За які заслуги і чий родич? Якщо підписи кабінетчики назбирають за нагородження, то ми,громада міста, почнемо збирати підписи проти цього неподобства.

  5. Згоден…. цих червоних шапочок, які змінюють шапочки з регіонів на зелених, ні в якому разі не можна нагороджувати орденами. Бо вони є Попандопалами….

  6. О́рден Дани́ла Га́лицького — державна нагорода України, що призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові. А державні службовці і службовці органів місцевого самоврядування це трішки різні речі!

  7. Та це взагалі якийсь жах!!! Як таке мерія могла допустити?!!! Пане Чайко, схаменіться та негайно відкличте подання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *