Патріотичні сили Ковеля обурені тим, що одіозному чиновнику хочуть дати орден

18.11.2021 16:07

Представники громадських організацій та ветеранських спілок звернулися сьогодні, 18 листопада, до Ковельського міського голови Ігоря Чайки з приводу можливого представлення до нагородження одіозного чиновника.

Про це повідомив у Фейсбуці доброволець полку «Азов», тренер з рукопашу гопак та змішаних єдиноборств, засновник молодіжного простору «ВАТРА» Олександр Філон.

Активісти і ветерани АТО обурені тим, що орденом Данила Галицького хочуть нагородити колишнього функціонера молодіжного крила Партії регіонів, а нині – чиновника Ковельської міської ради Юрія Кондратовича.

Ми, громадські активісти, учасники бойових дій та просто небайдужі ковельчани вважаємо саму можливість такої ситуації нікчемною та зневажливою до всіх, хто протягом останніх років жертовно працює на благо України.

Невже скоро нам варто очікувати представлення до нагородження Віктора Януковича – Героєм України?

– зазначає Олександр Філон

Публікація за темою: Секретар міськради підтвердила, що «за орден посадовцю» збирають підписи

Також, окремим зверненням ковельчани рекомендують представити до державної нагороди – ордена Героїв Небесної Сотні волонтера Сергія Приходька, який щодня проявляє найкращі людські якості.

Міського голову Ігоря Чайку заявники у кабінеті не застали. Як стверджують працівники мерії, він поїхав у відрядження до Луцька.

Усі звернення зареєструвала начальниця відділу загальної та організаційної роботи виконкому Надія Кончаківська.

Поділитися:

Коментарі

  1. І правильно обурені! Хто такий той Кондратович?!!! Пристосуванець жидівська морда….Чи дружбан Чайки?….тоді все по “феншую”….

  2. Без образ до особи Юрія Кондратовича, але при необхідності підключайте всю громаду Ковеля, аби тим посіпакам, які започаткували збір підписів у міській раді про нагородження незрозуміло за які заслуги перед народом України цього чинушу. Хлопці в недопустимих некабінетних умовах на передовій, але їх мало кого нагороджують…

  3. Кондратовичу. Чоловіче, відмовся від того ордена. Нехай верчук чи філон його собі на лоба начеплять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *