Почесне звання, медаль та орден: у Луцьку ковельчанам вручили нагороди

16.02.2022 16:33
Юрій Погуляйко і Тетяна Селівончик

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко вручив заслужені відзнаки працівникам освіти, медицини, сільського господарства, будівельної, соціальної та спортивної сфер, а також представникам волонтерського руху й місцевого самоврядування Волині, серед них – трьом ковельчанам.

Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Відтак, Указом Президента України за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» директорові відокремленого структурного підрозділу  «Ковельський промислово-економічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету» Тетяні Селівончик.

Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера нагороджено медаллю «За врятоване життя» волонтера громадської організації «Ковельське об’єднання ветеранів АТО/ООС», лікаря-стоматолога Сергія Приходька.

Сергій Приходько

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Юрія Кондратовича, начальника управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Вітаю усіх із заслуженими нагородами та званнями. Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя та миру. Сподіваюся, що ви й надалі працюватимете на благо Волині та України і тим самим розвиватимете наш край

– зазначив Юрій Погуляйко

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *