Президент України нагородив медаллю волонтера з Ковеля

06.12.2021 о 11:42 · 2 хв читання
Сергій Приходько

У п’ятницю, 3 грудня, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня волонтера».

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність глава держави постановив нагородити медаллю «За врятоване життя» Приходька Сергія Олександровича – волонтера громадської організації «Ковельське об’єднання ветеранів АТО/ООС».


Волонтери – світлі, добрі і небайдужі люди стали головними героями святкового дійства у Ковельському культурно-просвітницькому центрі. На їх адресу прозвучало чимало теплих і щирих слів. Атмосфера у залі була наповнена енергетикою чуйності і добра. Навіть музика в цей день звучала по-особливому велично і душевно, – повідомляє Ковельська міська рада.

Засвідчити повагу, вдячність волонтерам прийшли міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, заступниця міського голови Наталія Маленицька, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

За активну громадську позицію, благодійну діяльність, патріотизм, безкорисливість й милосердя та з нагоди Міжнародного дня волонтера Подяками міського голови відзначено:

ГАЙЧУК Ніну Олександрівну,

ДІДИЦЬКОГО Романа Володимировича,

КАРПУК Світлану Миколаївну,

КЛЮНДУ Марію Василівну,

МАХНЮК Ангеліну Григорівну,

ОРЛОВУ Надію Олександрівну,

ПРИХОДЬКА Сергія Олександровича,

П’ЯСЕЦЬКОГО Віталія Анатолійовича,

СЕМЕНЮКА Юрія Володимировича,

ТАЛАШКО Аліну Миколаївну.

Кожен з цих людей віддав частинку себе заради іншого. Кожен – це велика книга добра і людяності. І представники влади добирали усі можливі хороші слова, аби передати історії наших волонтерів, розповісти про їх безпосередню участь у соціальних, просвітницьких, освітніх та інших проєктах.

Бути волонтером – це благодійна допомога країні, в якій живуть мої діти. Це – щастя творити добро від усього серця. Це – спосіб життя і це назавжди

– каже Сергій Приходько
Фото Ковельської міської ради
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X