Секретар міськради підтвердила, що «за орден посадовцю» збирають підписи

17.11.2021 18:22
Оксана Багнова

На засіданні постійної депутатської комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства, яка закінчилася більше години тому, говорили про збирання підписів працівників виконкому під поданням на начальника управління економічного розвитку та торгівлі Юрія Кондратовича, якого хочуть відзначити державною нагородою – орденом Данила Галицького.

Депутат Микола Печенюк поцікавився у секретаря міської ради Оксани Багнової, хто у виконкомі збирає підписи і для кого. Багнова підтвердила, що такі підписи збираються.

Це на орден князя Данила Галицького. Він був сьогодні. Представник. Кондратович Юрій Вікторович

– сказала вона

То для нього збирають підписи?

– запитав Печенюк

Ну то я не збираю

– запевнила Багнова

Депутат допитувався, хто є ініціатором нагородити Юрія Кондратовича орденом. На це секретар міської ради відповіла:

Не в курсі. Точно не я

Поділитися:

Коментарі

  1. Люди працюють все життя у держслужбі, віддали весь свій час, і в результати отримали фіг! А тут недопрацівник 2 роки пропрацював, і вже орден? Вже буде все життя піаритися у фейсбуці цим орденом за те, що вміє жопи всім лизати! Ганьба!

  2. Мені цікаво, кому в голову прийшла ідея збирати підписи працівників міськвиконкому? Така прцедура законодавством не паредбачена. Це по-перше. По-друге, чому саме орден Данила Галицького і за які заслуги? По-третє, чия ініціатива збору підписів, якщо навіть пані Багнова не знає? Чисто тобі Ковель-гейт.

  3. О́рден Дани́ла Га́лицького — державна нагорода України, що призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові. А державні службовці і службовці органів місцевого самоврядування це трішки різні речі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *