На Громадській раді при міському голові влаштували розбірки з активістом

14.09.2022 о 17:00 · 6 хв читання

Учора, 13 вересня, у Ковелі в культурно-просвітницькому центрі відбулося засідання Громадської ради при міському голові. Мер міста Ігор Чайка розповів своїм «радникам», якою відкритою і прозорою є його влада, назвавши «спекуляціями» твердження про «закритий режим» сесій міської ради.

Після нього слово взяла Людмила Стахорська, яка представляє міськрайонне Товариство Червоного Хреста. Вона сказала, що Ігор Чайка і його команда достойно тримають удар, і це не тільки приємно, а й вражає, що вони – молодці, і що їм – респект. Від кого саме місцева влада «достойно тримає удар» – Людмила Севастьянівна не уточнила, але відразу зауважила, «щоб ніяких фільмувань під час нашої роботи не було, тому що це – неправильно».

Людмила Стахорська – крайня зліва

Такою була її реакція на Володимира Косцьов’ята (представляє у Громадській раді благодійний фонд «Ізіда»), який знімав на телефон все, що відбувається.

Потім це все виливається у всякі сплєтні, домисли, гадості

– аргументувала Людмила Стахорська

Володимир Косцьов’ят пояснив, що тут – громадське місце, засідання є відкрите, а він знімає для себе, щоб потім не було ніяких «кривотолків».

Так кривотолки тільки від вас і йдуть

– дорікнув йому Ігор Чайка

Тоді Косцьов’ят запропонував: хто боїться потрапити на відео, то може пересісти.

Володимир Косцьов’ят – крайній зліва

Свої претензії до Косцьов’ята висловив і депутат Ковельської міської ради Ігор Пініс, очільник депутатської фракції «Сила і честь».

Ви заявили в Інтернеті те, що ми нагородили грамотами волонтерів, що це є загроза для їхнього життя. Ви це заявили відкрито. Там була загроза для людей, а тут – все нормально? Яка у вас двуликість може бути!? Ви людей залякували, волонтерів у Ковелі ви залякували розправою Путіна, який, на вашу думку, має в Ковель зайти. Тому що я не розумію, чому волонтерів не можна нагороджувати було? Ви сказали, що це – нагороди їхнього життя. Ви Путіна тут чекаєте? Чи ви на Путіна працюєте?

– кричав Ігор Пініс

У відповідь неугодний місцевій владі Володимир Косцьов’ят сказав, що Пініс себе поводить негідно. Очевидно, мова йшла про допис у Фейсбуці про нагородження волонтерів грамотами за підписами депутатів Ігоря Пініса та Миколи Печенюка.

У вас постійно подвійні стандарти. Я вас вважаю колабораціоністом і зрадником! І я це доведу, бо ви зробили багато вчинків проти міста Ковеля і громади!

– кричав Ігор Пініс

Втім, якщо говорити про «зраду», то ковельчани пам’ятають, як Ігор Пініс підтримував одіозного прокремлівського пропагандиста Шарія і на президентських виборах у березні 2019 року під час виступу Петра Порошенка у Ковелі навіть крикнув:

Пане Президент, чому ви переслідуєте журналіста Шарія!

Політична партія Шарія нині заборонена в Україні, а Ігор Пініс «перевзувся», отримав від місцевої влади керівну посаду в ремонтному житлово-комунальному підприємстві, тож риторика його цілковито змінилася на догоду тій самій владі.

Підтримав заборону за відеозйомку і голова Ковельської міськрайонної організації ветеранів Афганістану Микола Савосюк, відомий тим, що носить стрічку бойового ордена, якого йому не вручали, а якось цього генерала у відставці навіть судили за п’яний дебош.

Якщо не хоче людина, то нехай тоді удаляється з громадської ради

– наголосив він

Ви – злочинець, пан Косцьов’ят!

– заявив Ігор Пініс
Микола Савосюк та Ігор Пініс

Громадська рада проголосувала за те, щоб заборонити Володимиру Косцьов’яту проводити відеозйомку, а той взяв і зняв сам процес голосування. На це Людмила Стахорська зауважила, що він не мав права й цього робити.

Висловив свої претензії до Косцьовята і мер міста Ігор Чайка, який підійшов з президії до нього із стосом його ж звернень. Мовляв, для чого він скрізь підписується головою експертної групи з проведення антикорупційних експертиз Громадської ради при Ковельському міському голові?

Втім, до повноважень Громради належить «здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів міської ради згідно чинного законодавства». Невже гноблять за такий контроль?!

Представниця від Асоціації правозахисників Волинської області Валентина Зелених, яка місяць тому на ринку отримала грамоту від Ігоря Пініса, подала заяву про свій вихід зі складу вищевказаної експертної групи. Цікаво, що голова Громадської ради Лілія Єгорова відмовилася надати Косцьов’яту, як очільнику групи, копію цієї заяви.

Депутатка Ковельської міської ради від партії «Сила і честь» Галина Стасюк виступила за те, щоб не допускати на сесії міськради Володимира Косцьов’ята, який, крім того, що очолює експертну групу з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади, є також членом правління Громадської ради та заступником голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та ін.

Хтось із членів Громадської ради повідомив, що Косцьов’ят п’є каву аж за 100 гривень, а хтось запропонував взагалі виключити його з Громадської ради, однак до такого радикального кроку справа не дійшла.

Крім «розправи» над Володимиром Косцьов’ятом, під час засідання Громадської ради йшлося про життєдіяльність Ковельської територіальної громади в умовах війни. У роботі дорадчого органу також взяли участь секретар міської ради Оксана Багнова; заступник міського голови, лучанка Наталія Маленицька; керівники структурних підрозділів виконкому та представники комунальних підприємств міста.

Серед питань, які обговорювались — про підготовку до опалювального сезону. Начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Кіндер розповів, що усі 21 котельня готові до роботи. У двох – на Володимира Кияна, 82 та Володимирській, 85 проведено масштабну реконструкцію, – повідомляє Ковельська міська рада.

На запитання також відповідав головний інженер ПТМ «Ковельтепло» Василь Заікін. Здебільшого вони стосувались тарифної політики. Представник підприємства та мер вкотре запевнили, що ціни для ковельчан на послуги з теплопостачання змінюватись не будуть.

Публікація за темою: Виконком у Ковелі затвердив нові тарифи на теплову енергію та послуги

Громадська рада запропонувала міській владі вивчити питання щодо можливості надання безвідсоткових кредитів мешканцям на встановлення автономного опалення. Йдеться про невеликі будинки, в яких не створені ОСББ. Перейти на індивідуальне опалення вони мають право лише тоді, коли всі квартири будуть це робити одночасно. Проте, фінансово не завжди люди спроможні це зробити.

Як працюють заклади освіти у новому навчальному році, розповів начальник профільного управління Віктор Бичковський. Він наголосив, що найголовніше завдання — створення безпечних умов для дітей у школах та дитсадках. З цією метою у них облаштовують найпростіші укриття.

Нині функціонує 21 заклад загальної середньої освіти. Змішаною формою навчання охоплено 5119 дітей у семи закладах. Дистанційною – 5681 учень. У трьох школах проводиться ремонт підвальних приміщень для укриттів. У громаді працюють 7 дитсадків, які відвідують 578 дітей (37 груп). Для трьох ЗДО облаштовують захисні приміщення. Згодом це дасть змогу ще понад 200 дітям відвідувати садочки.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (29)
 1. Я в Ковелі майже не буваю 12 років. Податки я плачу в Ковелі по місцю прописки. Коли я приїжаю в Ковель там нічого не змінюється. Ні тротуари, ні будинки, нічого. Тому я думаю якщо нашого мера і депутатів звільнити – нічогов житті міста не зміниться…

   1. Кожного дня їжджу тими самими конченими дорогами , до прикладу Т. Боровця, пересуваюсь конченим тротуаром, ой, відсутнім;
    В школі в укритті замість біотуалета в дітей відро, що не могла міська рада в укриття шкіл придбати?
    Все інше , що я відвідую це за кошти підприємців і підприємств.
    І мама платила за КТ з пенсії 2900.
    Сволочі.

   2. Ще добавлю:
    А бетон на Заводській який калатається куди прямує?
    Ні поліції, ні влади.
    Не смішіть😂

   3. А в двори хрущовок зайти і в під’їзди, то ВАЩЕ ПІПЕЦЬ(
    Зміни вражають😅
    Влада працює разом з Вересом🤣🤣🤣

 2. З партії Сила і честь( а насправді це наглість, безчестя, хамство і корупція- там треба назвати цю партію) не тільки пініс отримав керівну посаду. Там ще осіла Стасючка( праведниця недолуга) зі своєю донею- дармоїдкою. Ще одного свого партійця прилаштували. І доять собі ЖЕК потихеньку. А ви кажете високі тарифи. Прилаштували 4 людини на 4 штучно створених посади. І ви ще будете про щось говорити?. Прокуратурі теба було б зацікавитись для чого ці особи були прилаштовані і отримують чималу зарплату. Ми ж скорочували ЖЕК 2 для оптимізації керівного комунального апарату. ГАНЬБА!!!! пане аініс і ваша банда – замислитесь, що ви робите.

  1. Я попрошу Вас через деяких людей не паплюжити партію яку очолює шанована людина І.П. Смешко. Зауважу що Пініс був у партії Укроп, яка саморозпустилась, а в партію Сила і Честь потрапив під шумок. Висловлюючи свої претензії до Пініса висловоюйте особисто в його адресу і не чіпайте партію в якій він помилково поки ще знаходиться.

 3. написав правдиву критичну інформацію про те як корупційно партія слабкість і безчестя окупувала жек а коментар не пропустили. ось вам і свобода слова і правда в очі.

 4. в жек прилаштовані пініс, стасюк, її доця і ще один праведник( поки точно не знаю хто). ось вам і тарифи і справедливість. банда потихеньку окуповує місто

  1. І не кажіть….
   Та ще й вказують кому що робити. Значить є за що боятися відеозйомки.
   Одним словом- ОХУЇЛИ.
   А Чайка такий тут герой, а за КТ гроші бачишно деруть)))

 5. А що так пініс кіпішує , добре всівся нікуя не роблячи, а влада боїться члена ради, який хамство і беспрєдєл називає своїми іменами, ганьба такій владі , і не треба махати папками, хоч одна людина Косцьов’ят може сказати правду.

  1. Ось і я помічаю що всі на одного нападають. Бояться, шкури… поперек горла їм стоїть пан Косуцьов’ят.

 6. якщо ця вся публіка вважає,що працює законно на благо народу згідно закону україни,то чому так боїться відеозйомки?Їм страх як соромно опозоритися перед мешканцями свого міста.Усвідомте врешті решт,люди не сліпі і не глухі.

 7. Такі персони, як Пініс ,Стасюк та їх діяльність давно відомі тим мешканцям міста, які хоч трішечки слідкують за діями вибраної ними влади. На жаль, 90 % мешканцям нашого міста по барабану, що робить влада.Результат бачимо. Тільки один Косцьовят щось сіпається, а всім і так тепло на своїх місцях. Скачуть з однієї партії в іншу, аби бути при владі, або прислужувати їй. Керує такими людбми тільки особистий інтерес і ні якому разі не громадський.

 8. прокуратура повинна зацікавитись, чому були створені посади під Пініса, стасюк, її доці і ще одного їхнього падєльніка. І на яких підставах вони грабують ЖЕК. А тарифи повинні бути зменшені рівно на їхню зарпллату. Чим вони так взяли Соловянчука, невідомо.

 9. треба їхньому босу Смєшку написати. Вони ганблять партію. Хоча їм це не впєрвой. Вони вже тих партій поміняли кучу. Їм тільки партія НЕАДЕКВАТНИХ підходить

 10. Дивлячись хто там присутній, окрім Косцьовята і ще декількох осіб, стає зрозуміло, що після кіндера нічого не змінилось… Ганьба!!!

 11. Пане Косцьов’ят, розкажи но, будь ласочка, всю правду про “благодійну діяльність” так званого благодійного фонду “Ізіда”, яким володіє Нінка – Золота Ручка.

 12. Це беззаперечно випадок – коли один аферист (Косцьовят) кричить тримайте інших аферистів, щоб від себе відвести підозри….

 13. Костюв’ят, Однозначно, шкурник і дешевий піарщик. І. Пініса ненавидить, бо той не взяв того півня -Косцьов’ята в “Сила і Честь” АЛЕ ЗАБОРОНА З’ЙОМКИ, то СОВДЕП… Підтримую Спостерігача!

  1. Косцьовят не захотів бути з ним в одній партії після того як Пініс разом із Стасючкою обікрали партійну касу ковельського УКРОПа вкрали приблизно 100 тис. грн, але крадені гроші довелось повернути. Він ще і СіЧ обкраде, це ще той жулік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X