У Ковелі двісті чоловік мають автомати Калашникова, – депутат міськради

25.01.2022 11:29
Микола Печенюк (в центрі) та Ігор Пініс (справа)

На черговому засіданні Громадської ради при Ковельському міському голові, яке відбулося 24 січня, серед іншого обговорили ситуацію на українсько-білоруському кордоні.

Як розповів один із членів цього дорадчого органу мера міста, голова Ковельської міськрайонної організації ветеранів Афганістану Микола Савосюк, у Білорусі стоять російські війська, в у нас прийнято Закон України про територіальну оборону. Зі слів Миколи Івановича, за створення батальйону в Ковелі відповідає міський голова Ігор Чайка.

Люди підуть, будуть воювати, але нема чим

– повідомив він

Тему озброєння продовжив депутат Ковельської міської ради від партії «Сила і честь», підприємець Микола Печенюк. Він згадав, як у 2013 році у Ковелі було створено самооборону, за участю його та теперішнього депутата-однопартійця Ігоря Пініса.

У нас у Ковелі колись у тринадцятому році пан Пініс, я, було створено самооборону. Це як охорона порядку. І був порядок тоді… Укладалися таможеники. І всіх ми ловили. І був порядок тоді. Там є «Охорона порядку», пан Валєра Грижук. Це при міліції, тринадцятий рік. Значить, там є більше чим двісті людей, які мають автомати Калашникова, ну це одиночними вистрілами, які мають там нарізну зброю серйозну. Це двісті чоловік! Ви вдумайтеся! Оце треба ж так само, якщо міський голова за це відповідає, то я рекомендую просто зібрати тероборону шістдесят чоловік і візьміть цих людей, там я маю зброю серйозну. І таких людей є дві, а може вже й три сотні. І цих людей зібрати. Вони по закону зобов’язані явитися на такі міроприємства

– сказав депутат Микола Печенюк
Поділитися:

Коментарі

  1. Пініса в такому шоломі і броніку пустимо першого при його виді війська противнака здадуться отримавши непоправне психічне ураження)))) клоуни дурдом хах ))))))

  2. Я тут на місці, хочу побачити як так звана «Охорона порядку» буде діяти в ситуації коли не дай Бог на нас підуть в наступ і чи випадково пан Печенюк і пан Пініс в шоломчику, першими не дадуть драла в Європу піджав хвости…

  3. А ти Ковельчани покажи личико,куди ти будеш дпрапати в якому напрямку?

    1. Не сци, стану відразу за цими відважними «воїнами» контролюватиму щоб бігли в правильну сторону, а томало ще що…

    2. Не сци, стану відразу за цими відважними «воїнами» контролюватиму щоб бігли в правильну сторону, а томало ще що…

  4. Эти клоунята собрались против регулярной армии воевать, Господи, дай ума этим дебилам. Одно объяснение этим телодвижениям, пилят бабло.

  5. За якими? За кацапськими “регулярними”? В “заградотряд” запишешся добровольцем?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *