Міському депутату пропонували тисячу доларів за лояльність?

07.10.2021 13:59

Сьогодні, 7 жовтня, на сесії Ковельської міської ради депутат від політичної партії «Сила і честь» Микола Печенюк піддав нищівній критиці першого заступника міського голови, лучанина Тараса Яковлева.

Обранець громади був розлючений відповіддю, яку отримав за підписом вищевказаного чиновника на своє прохання долучитися до складу комісії, що займається прийомкою об’єктів, які будуються за бюджетні кошти.

Мені дали відповідь. Я дуже «радий» за вас, пан Тарас Яковлев, за пана Куптія (начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ковельської міської ради Геннадій Куптій, – ред.). Другу «бумагу» вам прислав! А ви мені, як дурачку: ти вивчися спочатку, здобудь освіту, тоді ми тебе включимо в комісію. Но це буде отдєльна тема на слідуючу сесію, щоб людей не затримувати. Почули мене, пан Тарасик? Ви читали свою відповідь, яку ви мені надали? Я просився включити мене в комісію по прийомці об’єктів, які будуються за гроші комунальної власності, ну за наші гроші. Ви читали ту відповідь, яку ви мені надали? Я питаю: ви читали відповідь? Там ваша фамілія стоїть

– допитувався Микола Печенюк в чиновника

Тарас Яковлев, який має три вищих освіти, відповів, що навіть він, як перший заступник міського голови, в тій комісії не перебуває. При цьому підтвердив, що справді підписував відповідь Печенюку.

Якщо ви рахуєте, що я неук. А згідно цього (відповіді, – ред.), я розглядаю це питання так. Ви граєтеся з нами з самого початку. Ви забулися, що при перших зустрічах, що ми з вами обсуждали? Ви забули, як я вам сказав, що до мене Микитюк в офіс приїхав і пропонував мені тисячу доларів «отступного» і кожен місяць по п’ятсот доларів. Ви забули за це?! То я вам, пан Тарас, нагадаю! Лічно я вам нагадаю! Поняли?!

– «розпікав» розгубленого першого «зама» Печенюк

Публікація за темою: Над Ковелем поставили двох «смотрящих», – депутат

Що мені з цим робити, я не можу поняти?

– «видавив» із себе Яковлев

Поймете, що робити. Нормально ведіть себе з депутатами. Єслі я хочу в комісію – мені держава дає ці повноваження. Мені люди дали. А ви, що робите з мене дурня?! Другу відповідь дебільну даєте мені. Бо це ненормальна відповідь… Бо якщо я знайшов гроші на лікування жінки, то я знайду гроші, щоб вас звільнили звідси. Найму адвокатів і доведу, що ви – неук точно, як пишете мені у своїй тупій відповіді, хитро ви…ділені, бл… Майте совість в конце концов

– заявив Микола Печенюк

До речі, у квітні цього року на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради стався небувалий досі випадок. Під час виступу Миколи Печенюка, який вів мову про терміни надання суб’єктам господарювання оренди, Тарас Яковлев встав з місця і за спиною виступаючого влаштував пантоміму – іронічно натякаючи, крутив пальцями біля скроні, розмахував руками.

Публікація за темою: Перший «зам» мера Ковеля влаштував на сесії пантоміму

На цей, як і на сьогоднішній, скандальні випадки стосовно свого члена жодним чином не відреагувала депутатська фракція політичної партії «Сила і честь», яку очолює Ігор Пініс – штатний консультант міського голови.

Сесія завершилася. Однак, залишилося риторичним питання: чи багато з решти депутатів Ковельської міської ради по наслідках зустрічі з «микитюками» отримали грошові пропозиції майбутньої лояльності до нової владної команди Ігоря Чайки?

Поділитися:

Коментарі

  1. Печенюк, тобі правда треба освіта. Ти навчися правильно розмовляти державною українською мовою, а страшно слуати цей “жаргон”. І хто за таких голосує. Маємо те, що маємо. І про яку державу будемо говорити, чим менше занє, тим краще, можна маніпулювати .

  2. Микола то є справжній народний депутат. Він як народ говорить. Він як народ робить. Все прямо в очі. Прямий. Тут він тоже прямо зарядив в лоб. Росказав як нього пробували купити. І він не взяв.

  3. цей “ділок праведний” хай розкаже за контрабанку (недоотримані податки державою, за своїх “лєвих” працівників, які в нього неофіційно працюють, і він перевірці каже, що не знає, яка в нього кількість працюючих. оце “правєднік”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.