НАБУ має розслідувати підкуп депутата Ковельської міськради

12.10.2021 12:18

У Ковелі, поки ми знесли одну «Владу гідру», появилась друга «Владна гідра». Про це повідомив Печенюк Микола, депутат Ковельської міської ради від СІЧі на черговій сесії.

Він заявив про корупційну купівлю голосів депутатів. Платять депутатам олігархи та «наглядачі» від тіньової влади, щоб депутати приймали «потрібні» рішення, щоб «дерибанити» бюджетні кошти Ковеля.

Печенюк Микола, звертаючись до першого заступника Ковельського міського голови Яковлева Тараса, зазначив:

Ви граєтеся з нами з самого початку. Ви забулися, що при перших зустрічах, що ми з вами обсуждали? Ви забули, як я вам сказав, що до мене Микитюк в офіс приїхав і пропонував мені тисячу доларів «отступного» і кожен місяць по п’ятсот доларів. Ви забули за це?! То я вам, пан Тарас, нагадаю! Лічно я вам нагадаю! Поняли?!

Публікація за темою: Міському депутату пропонували тисячу доларів за лояльність?

Перемовини за спиною Печенюка Миколи ведуть голова депутатської фракції СІЧ, консультант мера Пініс Ігор та перший заступник мера Яковлев Тарас

Тобто, службова особа, що має представницький мандат і в силу закону діє від імені місцевого самоврядування, депутат Волинської обласної ради Микитюк Роман, член фракції «За майбутнє», голова постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, пропонував іншій службовій особі, що має представницький мандат і в силу закону діє від імені місцевого самоврядування, депутату Ковельської міської ради Печенюку Миколі надати йому неправомірну вигоду.

«Владна гідра» не пройде! Корупція не пройде! Спуску я не дам. Корупціонери мають сидіти в тюрмі.

Тому я звертаюся до директора НАБУ Ситника Артема: прошу внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань мою заяву про вчинення кримінального правопорушення та розпочати розслідування.

Це моя перша заява і не остання.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *