На сесії Ковельської міськради вирішили посміятися з члена Громадської ради

26.11.2021 16:35

Учора, 25 листопада, на сесії Ковельської міської ради постало питання відеотрансляції сесійного засідання.

Як відомо, раніше онлайн із сесійної зали здійснювали нештатні працівники міськвиконкому. Тепер цього немає, а трансляція відбувається через камеру відеоспостереження, яка закріплена під стелею біля вікон. Зрозуміло, що звук – дуже низької якості.

Втім, на сесію ходить колишній депутат міської ради, а нині член Громадської ради при міському голові Володимир Косцьов’ят, який на своїй сторінці у Фейсбуці веде онлайн сесії. Але робить він це з власної ініціативи у свій вільний час і не зобов’язаний робити чиюсь роботу.

На початку вчорашньої сесії у виступі з мікрофона депутатка Ірина Луцик повідомила, що до неї звернулися мешканці міста, які обурені неякісною онлайн-трансляцією сесії міської ради. Тому вона попросила мера Ігоря Чайку забезпечити проведення прямих трансляцій пленарних засідань.

Вже забезпечили. Володимир Кирилович працює. Прекрасна трансляція

– на півслові перебив депутатку міський голова

У залі почувся сміх та оплески.

Володимир Кирилович – це добре, але прохання зробити це на сайті (міської ради)

– парирувала Ірина Луцик

Ірина, якщо ми будемо в трьох місцях транслювати, ніхто… Володимир Кирилович прекрасний блогер. Так що, будь ласка, приєднуйтесь, транслюйте, дивіться. Володимир Кирилович, йде трансляція? Все нормально

– спитався Ігор Чайка

У сесійній залі хтось із депутатів підтвердив, що онлайн засідання ведеться.

І тут в обговорення депутатського звернення Ірини Луцик втрутився депутат Микола Печенюк, відомий своїми сенсаційними заявами та гучними пропозиціями.

Пан Ігор, моя просьба! Доповнення! Купити GoPro (кріплення на голову для мініатюрної відеокамери, – ред.) пану Кириловичу. GoPro купіть! Давайте гроші виділимо і купимо. І квадрокоптера! GoPro – для зйомки і квадрокоптера

– дуже голосно запропонував Микола Печенюк

При цьому він розмахував руками, напевно, імітуючи політ квадрокоптера у сесійній залі.

Давайте ми спочатку для ДСНС купимо, той що ми запланували, а тоді вже будемо думати, як Кириловичу купити

– сказав Ігор Чайка і закінчив дискусію

Можна зрозуміти подібне ставлення окремих депутатів та керівництва міста до колишнього депутата Ковельської міської ради Володимира Косцьов’ята, а нині члена Громадської ради при міському голові, керівника її експертної групи з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади. Багатьом залив за шкуру сала…

Кажуть, непереливки було Миколі Печенюку після того, як він на сесії у мікрофон заявив, що депутат Волинської обласної ради Роман Микитюк пропонував йому тисячу доларів «отступного» і кожен місяць по п’ятсот доларів за лояльність, а Володимир Косцьов’ят звернувся до директора НАБУ Артема Ситника з проханням розпочати кримінальне розслідування за даним фактом.

Микола Печенюк

Як стверджує Володимир Косцьов’ят, на його письмове звернення мерія надала сфальсифіковані розпорядження міського голови щодо преміювання працівників апарату міської ради та її виконавчих органів за результатами роботи протягом червня-вересня 2021 року. Також він просив мера Ігоря Чайку провести службове розслідування з приводу сумнівних дій його першого заступника, лучанина Тараса Яковлева.

Всупереч статті 46 Закону України «Про запобігання корупції», Тарас Яковлев у декларації про доходи та майно не зазначив свої фінансові зобов’язання, як то отримані 12 липня 2021 року у АТ «Кредобанк» 900 тисяч гривень на десять років, згідно кредитного договору, які є обов’язкові для декларування.

Про інші дії першого «зама» можна прочитати у журналістському розслідуванні «Чиновницький достаток тягне «Локомотив» корупції?» від 28 жовтня 2021 р. у «Ковель media», яке викликало значний суспільний резонанс, та у статті Володимира Косцьов’ята «Перший заступник мера не повинен ображатися: в Ковелі корупцію потрібно викорінювати».

У міськвиконкомі службове розслідування по пану Яковлеву проводити відмовилися. Але ось над пропозицією пана Печенюка про придбання квадрокоптера влада каже: «будемо думати, як Кириловичу купити», хоч той і не просив «літуна».

Поділитися:

Коментарі

  1. Як діти маленькі! Потрібно купити справжню відеокамеру та триногу до неї. Цього буде достатньо. А Кирилович показує спини депутатів. Це не зовсім цікаво.

  2. Косцьовят-то понти і бездар… За що не брався-до кінця не доводив… То за бомжів, що Тусь І.Г. виселяв, то за Невідкладну медичну допомогу! ШУТ, бобовий! ВИБОРЦІ ЙОГО ВТЯМИЛИ… А Влада, НІ! Знову, на Граблі, полізла…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *