Цікаві факти останнього преміювання від владної Гідри

21.01.2021 18:00

7 грудня минулого року я написав звернення новому меру Ковеля Чайці Ігорю. Просив дати копії розпоряджень його попередника в мерському кріслі Кіндера Олега, які стосуються преміювання працівників виконкому.

Для чого мені це треба? Нехай ковельчани знають, хто і які премії має в «Білому» домі, бо місцеві чиновники утримуються громадою міста, тобто за наш з вами рахунок. 

Чайка Ігор, коли балотувався на таку високу посаду, то обіцяв виборцям, що буде до них відкритий, щирий і нічого не приховуватиме від громади Ковеля.

Скільки часу треба для того, щоб скопіювати три розпорядження, це – 15 сторінок? Ну нехай півдня. Якщо врахувати ще час на отримання дозволу від Чайки Ігоря.

Чинуші затягнули справу на цілий місяць, обіцяючи надати відповідь.

В останніх числах грудня перший заступник міського голови Яковлев Тарас мене ощасливив звісткою, що копії розпоряджень вони не можуть зробити, бо за копіювання та папір треба заплатити гроші. Хіба цього не могли сказати раніше?! Я відразу заплатив. Але тільки 16 січня, врешті-решт, надали копії документів.

Навіть колишня владна Гідра була спритнішою в роботі, ніж ці іногородні заробітчани з Луцька! Може, не встигають, бо треба довго добиратися до Ковеля на роботу? Але у ковельської громади не вистачить службового житла на всіх тимчасово приїжджих.

Що ж ми бачимо в розпорядженнях Ковельського міського голови VII скликання Кіндера Олега за вересень, жовтень та листопад 2020 року? Прості чиновники та керівники більшості відділів отримали в цей період премії від 15 до 30% посадового окладу з урахуванням доплат, інші мали від 40 до 70%.

Але це не стосується «небожителів», які за стільки років «приросли» до владних крісел. На той час секретар міськради Федосюк Віра, перший заступник міського голови Гетьман Михайло, заступники Товстига Андрій та Прокопів Ігор, керуючий справами Бойко Володимир та консультант Михайлюк Наталія – отримували по 100%. А за жовтень консультант мала 150%. Мабуть, добре працювала, бо ж вибори були!

Інші наближені до «тіла» на розмір премії теж не повинні нарікати. Багаторічні начальник відділу містобудування та архітектури Мурай Людмила, начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов у вересні та жовтні мали по 100%. Начальник управління освіти Бичковський Віктор у вересні напрацював на 200%, начальник фінансового управління Романчук Валентина та начальник управління соцзахисту Сагаль Софія – по 150%.

Серед передовиків праці числяться начальник відділу комунального господарства Дудка Сергій – 150%, заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Барна Лілія – 100%. І це в час суворого карантину, коли економічний розвиток призупинився, а торгівля опинилася у глибокій кризі!

Вибори у жовтні для ковельської владної Гідри були печальними. Як відомо, на мерських перегонах Кіндер Олег «прийшов» аж шостим. Якщо під час перегонів хтось робив ставки на нього, то «прогорів».

В останньому розпорядженні про преміювання від 18 листопада 2020 року Кіндер Олег премії для своїх підлеглих трохи зменшив, а двох взагалі позбавив. Заступник начальника юридичного відділу Назарчук Андрій та начальник відділу фізичної культури і спорту Семенюк Ігор залишилися без премії «через неналежне виконання службових обов’язків».

Що там трапилося в юридичному відділі – мені невідомо, а от за що покарали Семенюка – важко зрозуміти, бо він разом з Кіндером Олегом теж брав участь в мерських перегонах, але свого «шефа», звичайно ж, переганяти не мав права: на фініші «прийшов» аж дванадцятим.

Тепер буду звертатися до Чайки Ігоря, щоб показав преміювання своєї команди. 

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. А скільки платив колишній мер своїй секретарці Анні Савенко , яка рахувалась головним спеціалістом загального відділу?

  2. І плату за друк матеріалів не мали права брати, бо це був не запит на інформацію, а звернення громадянина до міського голови. І повинно розглядатись відповідно до ЗУ” Про звернення громадян”

  3. Кіндер – це той самий русскій цар, пиня. Теж любить золоті тримачі туалетної бумаги і коври із грошей на підлозі. В тюрму!

  4. А що скаже чайка на розслідування кіндера на рахунок гейко із ржкп2 за вкрадені мільйони, і яка і далі краде?????? Чи він чайка із ними заодно????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.