За лояльність суду ковельська влада розраховується майном і землею громади?

21.01.2022 о 09:47 · 3 хв читання

Як відомо, 18 січня 2022 року Ковельський міськрайонний суд закрив корупційну справу міського голови Ігоря Чайки через сплив термінів.

Про це заявив у своєму коментарі із судової зали керівник експертної групи з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади Громадської ради при Ковельському міському голові Володимир Косцьов’ят.

Публікація за темою: Ігор Чайка уникнув покарання у корупційній справі через терміни

Представники громадськості активно обговорюють цю непересічну для Ковельської територіальної громади подію, звертаючи увагу на несподівано лояльне ставлення суду до поведінки в ході процесу міського голови Ігоря Чайки та його адвоката, лучанина Романа Сидорука, колишнього працівника Волинської обласної прокуратури.

Адже справа, за якою Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та прокуратура намагалися притягнути Ігоря Чайку до адміністративної відповідальності у корупційній справі була зареєстрована ще 11 серпня минулого року! Однак, знадобилося аж п’ять засідань впродовж більше п’яти місяців, аби справу закрити через терміни!

Маніпулятивні ухилення то Ігоря Чайки, то адвоката Романа Сидорука з причин відрядження, не документованої «хвороби», а то й просто невідомих, в результаті дали свій ефект.

Утім, вчорашнє засідання депутатської комісії Ковельської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів, здається, дещо відкрило завісу такого несподіваного «везіння» міського голови в корупційній справі.

Під кінець роботи комісії перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев зосередив увагу депутатів, які, більш за все, уже притомилися від «марафону» поданих їм на розгляд проєктів рішень, до чергового питання.

Слухайте вже… до закриття порядку денного! Ще одне є

– тицьнув він у бік працівниці виконкому

Доповідачка нагадала гамірливим учасникам засідання комісії про нещодавно прийняте рішення Ковельської міської ради від 29 грудня 2021 №16/220. Цим рішенням місцеві обранці уточнювали своє попереднє рішення, яким надавали згоду на безоплатну передачу майна.

Надати згоду на безоплатну передачу з власності Ковельської територіальної громади, в особі Ковельської міської ради, з балансу Ремонтного житлово-комунального підприємства №1 (м. Ковель, вул. Фабрична, 2, код 30653356) у державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України в Волинській області, адміністративної будівлі площею 177,7 кв. м, що знаходиться за адресою: Волинська область, м. Ковель, вул. Незалежності, 15Г, реєстраційний номер нерухомого майна: 1161871207104, кадастровий номер земельної ділянки 0710400000:04:005:0055, площа земельної ділянки 0,0402 га

– йшлося у передноворічному, «під ялинку», рішенні ради

А вчора це рішення запропонували депутатам «удосконалити», додавши до уже прийнятого тексту наступний суттєвий «довісок»:

Яка буде використана для потреб Ковельського міськрайонного суду Волинської області

Несподіваною, втім очікуваною виглядає подібна «щедрість», хіба ні?

Бо ж перед принциповим засіданням по своїй справі міський голова Ігор Чайка, який перебував у цей період на лаві підсудних, голосує і підписує в користь судових органів рішення, яким вони наділяються недешевою нерухомістю вкупі із не менш цінною землею. Як наслідок, отримує «потрібне» рішення суду?

Далі, на закріплення результату, уточняється адресат подібної щедрості – суд, котрий розглядав корупційну справу міського голови, обвинуваченого антикорупційними органами.

Як гадаєте, чи в цьому випадку в мера міста теж мав місце конфлікт інтересів?

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. а памідориху виправдали за те що вкрала в держави більше 5 мільтйонів разом з Кіндером і Товстигою. І їм ще зарплати і пенсії поробили захмарні. На мінімалку їх і нехай живуть як всі

  2. Да, якого президента вибрали, такі і його “підлеглі” Кондратовичуси ( з нагородами орденами), Чайкусики та в суді “вершителі”, яким не указ навіть прокурори!

  3. Площі приміщень суду явно недостатньо. Це пристосовані приміщення. Давно пора побудувати нормальну будівлю для суду, як це зробили в Луцьку.

    1. Що то за експертна група керівник ЯКОЇ (експертної групи з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади Громадської ради при Ковельському міському голові) Володимир Косцьов’ят)? Він жодного закону, не тямить…Від постанови КМ, до Конституції України… Так, Тріпло і репетун…Кого Він захистив… Всі справи “Gімном, Запечатав!” Ще там, подружка його – Ніна Демчук…Теж “Борець” з корупцією?

  4. Що то за експертна група керівник ЯКОЇ (експертної групи з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади Громадської ради при Ковельському міському голові) Володимир Косцьов’ят)? Він жодного закону, не тямить…Від постанови КМ, до Конституції України… Так, Тріпло і репетун…Кого Він захистив… Всі справи “Gімном, Запечатав!” Ще там, подружка його – Ніна Демчук…Теж “Борець” з корупцією?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X