Виконком у Ковелі затвердив нові тарифи на теплову енергію та послуги

08.09.2022 13:25

Сьогодні, 8 вересня, у Ковелі на виконкомі прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Керуючись Законом України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», який набув чинності 19 серпня 2022 року, тарифи на теплову енергію з 1 жовтня підвищуватися не будуть, – переконує місцева влада.

Засідання виконкому 8 вересня 2022 року / Фото Ковельської міської ради

Учора, 7 вересня, «Ковель media» опублікував проєкт щодо тарифів на теплову енергію та послуги. Контроль за виконанням даного рішення покладено на першого заступника міського голови, лучанина Тараса Яковлева.

Це рішення необхідне, аби зафіксувати економічно обґрунтований тариф. Втім, застосовуватись для населення, бюджетних установ та інших споживачів він не буде. Люди платитимуть як і тепер. Однак, буде врахована різниця між тарифами встановленими і діючими, яку державний бюджет відшкодовуватиме підприємству

– пояснив Тарас Яковлев

Як відомо, у липні цього року адміністрація ПТМ «Ковельтепло», яким керує Почесний громадянин міста Ковеля Володимир Бойко, приймала від споживачів зауваження та пропозиції щодо нових тарифів.

На сайті підприємства теплових мереж подавалося також порівняння загального розміру діючих тарифів з плановими тарифами (із визначенням відсотка зміни тарифу і зміни його складових):

З іншими діючими та плановими показниками, які оприлюднило у липні 2022 року ПТМ «Ковельтепло», можна ознайомитися за цим посиланням.

Отже, прийняте сьогодні рішення виконкому набуває чинності з 01 жовтня 2022 року. Строк дії тарифів з 01.10.2022 р. по 30.09.2023 р. Тарифи влада встановила з можливістю їх коригування протягом строку дії. При цьому втратили чинність попередні рішення виконавчого комітету, а саме:

 • від 09.09.2021 р. №352 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води»;
 • від 29.10.2021 р. №401 «Про встановлення шляхом коригування тарифів на теплову енергію та на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для потреб бюджетних установ/організацій, релігійних організацій та інших споживачів»;
 • від 30.12.2021 р. №490 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для потреб бюджетних установ/організацій».
Поділитися:

Коментарі

   1. Але він може корегуватися тобто ніхто не сказав що ціни такі будуть залишатися

   2. Сам факт , що вони там щось хочуть скоригувати це ГАНЕБНО! Сволота, а не люди!

 1. Яке може бути підвищення тарифів за отоплення квартири , коли за отоплення хати платиш в 2 рази дешевше.
  Лохотрон.
  Ще й модернізація за такі гроші З бюджету.

 2. Ну що не зрозуміло? “Нові обличча” Чайка й бригада увійшли в курс справи. Антимонопольний комітет виявив зловживання Бойком . А йому за це Почесного громадянина, чи може не заце? Певно Вованчик чемоданчик заносить на “молочко діткам” от й тарифи можна підняти й не побачити зловживань Тупе питання: нашо ми годуєм 4-ри поверхи якщо вони не бачать зловживань з боку почесного мародера міста Бойка. Певно тепер ще й медаль дадуть.

 3. Хай би як не було… пишіть грамотно… бо ніби в школу не ходили.. встид!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.