У Ковелі збільшили тарифи на тепло для установ та організацій

11.03.2021 14:45

Сьогодні, 11 березня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради одноголосно прийнято рішення збільшити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ і організацій та інших споживачів, крім населення та релігійних організацій.

Прийняти таке рішення просив директор підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимир Бойко, мотивуючи зміною вартості природного газу, електроенергії, води.

Отже, виконком вирішив:

1. Встановити шляхом коригування тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб інших споживачів (крім населення та релігійних організацій), що надаються підприємством теплових мереж «Ковельтепло» зі структурами, що наведені в додатках 2, 3, 3/1, 3/2 та 3/3 до цього рішення:

  • на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії – 1950,68грн./Гкал з ПДВ;
  • на послугу з постачання гарячої води – 109,51 грн./куб.м з ПДВ.

2. Затвердити шляхом коригування тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ і організацій, вироблену з використанням природного газу, що надаються підприємством теплових мереж «Ковельтепло» зі структурами, що наведені в додатках 3, 3/1, 3/2 та 3/3 до цього рішення в розмірі 2303,51 грн./Гкал з ПДВ.

3. Встановити шляхом коригування та застосовувати для потреб бюджетних установ і організацій тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що надаються підприємством теплових мереж «Ковельтепло» зі структурами, що наведені в додатках 2, 3, 3/1, 3/2 та 3/3 до цього рішення:

  • на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії – 1997,69грн./Гкал з ПДВ;
  • на послугу з постачання гарячої води – 111,85 грн./куб.м з ПДВ.

4. Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб бюджетних установ і організацій та інших споживачів (крім населення та релігійних організацій) ввести в дію з наступного дня після прийняття даного рішення. Строк дії тарифів – 2021 рік. Тарифи встановлюються з можливістю їх коригування при зміні обсягу окремих складових витрат структури тарифів протягом строку дії. Дані тарифи вважати діючими до затвердження нових.

5. Вважати такими, що втратили чинність пункти 4, 5 та 6 рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради від 13.08.2020р. №249 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води»; додаток 2; додатки 3, 3/1, 3/2 та 3/3 в частині «для потреб бюджетних установ» та «для потреб інших споживачів» з дня набуття чинності даного рішення.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. А для населення не підняли? А платіжка за лютий місяць показує що підняли ще раніше за 2- х кімнатну квартиру 2500 хоча в січні палили набагато більше і платіжка була 2100 не розумію звідки така різниця і з чого вони висмоктують такі цифри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.