Платіжка на 14 тис. грн за тепло: яке має відношення приватна фірма до гуртожитку

08.02.2022 о 15:39 · 5 хв читання
Сергій Антонюк / Фото: 12 канал

Головний інженер підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Василь Заікін відповів на звинувачення від багатьох ковельчан щодо великих платіжок за тепло, які отримали мешканці гуртожитку на вулиці Чубинського.

За його словами, річ у тім, що мова йде про гуртожиток колишнього ПТУ №5, якому «Ковельтепло» послуг не надає.

Опалення надає приватна фірма, а «Ковельтепло» проводили роботи на внутрішньобудинкових мережах на прохання мешканців

– пояснив Василь Заікін

При цьому він скромно промовчав, яка саме фірма надає послуги з теплопостачання державному навчальному закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти».

Василя Заікіна можна зрозуміти. Послуги такі надає ТОВ «Західтепло», де одним із засновників і власників є колишній генеральний директор «Ковельсільмашу» Анатолій Понікарчук, якого змінив на посаді генерального батько пана Василя – Микола Заікін.

Основний вид діяльності ТОВ «Західтепло» – постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Директор тут з 11 грудня 2014 року – Резь Анатолій Іванович.

До речі, ця фірма розташована на вулиці Грушевського, за однією адресою із ТОВ «Волинь-Кальвіс», де засновником, власником та директором є той же Анатолій Понікарчук. Тут уже багато років виготовляють твердопаливні котли.

Публікація за темою: У закладі освіти міської громади ліквідували аварію

1 березня 2021 року директор Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергій Антонюк та директор ТОВ «Західтепло» Анатолій Резь підписали договір №92 про закупівлю теплової енергії. Постачальник зобов’язувався до 31 грудня 2021 року відпускати замовнику теплову енергію для об’єктів у Ковелі на вулиці Івасюка, 18. За цією адресою знаходиться будівля колишнього профтехучилища №5, яке після реорганізації приєднали до ЦПТО.

Як не дивно, але про гуртожиток на вулиці Чубинського, 16 в договорі чомусь нічого не сказано. Інших договорів на теплопостачання, де фігурував би даний гуртожиток, в електронній системі публічних закупівель Prozorro – нема.

У листопаді 2021 року до Ковельського міського голови Ігоря Чайки звернулися мешканці гуртожитку на вулиці Чубинського з тим, що з настанням холодів опалювальний сезон у їхніх житлових приміщеннях так і не почався, а попередили їх про це за день до виконання рішення (на початку жовтня). Мер пояснив, що міська влада не має впливу на цю ситуацію, бо гуртожиток Ковельського ЦПТО перебуває на балансі Волинської обласної ради.

Публікація за темою: Місто готове взяти на свій баланс проблемний гуртожиток профтехосвіти

17 листопада під гуртожитком відбулася зустріч всіх причетних і зацікавлених у вирішенні проблеми подачі тепла людям. Спільно з Ігорем Чайкою були його заступник Віктор Жигаревич, депутат обласної ради і голова Ковельської Ради голів ОСББ Сергій Кошарук, директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко, директор Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергій Антонюк, депутатки міської ради Ірина Луцик та Жанна Яцук, мешканці гуртожитку.

Ковельчани зв’язалися телефоном з головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом.

Фото: 12 канал

Домовилися про співпрацю за таким алгоритмом, що спеціалісти ПТМ «Ковельтепло» відключать від теплопостачання ті приміщення гуртожитку, в яких ніхто не живе, для того, аби зменшити витрати тепла для мешканців.

Опалюватимуть тільки житлові кімнати і місця загального користування (кухні, санвузли, пральні і сушильні). А від людей вимагається регулярна і своєчасна проплата за тепло, воду і світло.

Насуваються морози і найголовніше зараз – це зробити так, щоб мешканці гуртожиту перезимували з теплом. А всі інші питання (хто і коли сюди заселився чи приписався, погашення боргів тощо) будемо вирішувати після того, як наші люди будуть в теплі

– говориться у дописі на сторінці міського голови у Фейсбуці

Публікація за темою: Вдалося зрушити з мертвої точки історію з гуртожитком, – мер Ковеля

20 грудня 2021 року Сергій Антонюк і Анатолій Резь підписали додаткову угоду №1 до вищевказаного березневого договору. Йшлося про зміну тарифу на теплопостачання. ТОВ «Західтепло» довів до відома директора державного навчального закладу рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради №440 від 30 листопада 2021 року, яким встановлено тариф на теплову енергію в розмірі 1929,42 за 1 Гкал. Виконком підтримав це одноголосно.

Публікація за темою: На позачерговому виконкомі у Ковелі встановили ще одні тарифи на тепло

А через десять днів Сергій Антонюк і Анатолій Резь підписують ще одну додаткову угоду. Тут мова йде про ціну договору: 712 533,88 грн.

29 грудня 2021 року Ковельський ЦПТО провів тендер, як завжди – за участю одного учасника-переможця ТОВ «Західтепло». А вже 11 січня 2022 року було підписано договір на суму 5 104 288,00 грн, в якому, серед іншого, йдеться про закупівлю на вулицю Івасюка, 18 теплової енергії – 720 Гкал (ціна за одиницю – 3 190,18 грн з ПДВ).

Не виключено, що невдовзі будуть підписані й додаткові угоди до цього договору, в якому знову не вказується будівля гуртожитку на вулиці Чубинського, 16.

Люди не вірять, кому не скажи, що за 16 «квадратів» – 7 тисяч гривень. Спільна кухня, спільний туалет, і митися в тазику. Бонус – грибок і сирість. Багато людей зробили ремонт в коридорі, нову проводку, поставили вікна пластикові, а зараз просто виживають людей

– пише до редакції один з мешканців гуртожитку

Оновлено 08.02.2022 о 21:35 – додано останній абзац та 5 фото знизу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. 16кв митися в тазіку поцвівша кімната і хочуть 7 тисяч підараси хто мутить вибачаюсь за францюзький інших слів не підберу.

  2. Звідки гроші в антонюка (пишу його прізвище з малої букви бо це не людина) на дві квартири і авто, чому всі родичі працюють в антонюка і справно отримують премії та доплати, чому лудина засуджена за корупцію і надалі очолює учбовий заклад і добиває пту#5(колишнє), хто знищив учбовий заклад. Думаю на ці питання може дати відповідь плахотна, яка 100% процентів в темі і як виграютьмя тендера також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X