На позачерговому виконкомі у Ковелі встановили ще одні тарифи на тепло

01.12.2021 11:35

Учора, 30 листопада, у Ковелі відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

Відповідно до звернення ТОВ «Західтепло», було прийняте рішення про встановлення тарифу на теплову енергію для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, яким надає послугу саме це підприємство, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Тариф становитиме 1607,85 грн./Гкал. (без ПДВ), а саме:

  • виробництво – 1312,68 грн./Гкал. (без ПДВ );
  • транспортування – 272,10 грн./Гкал. (без ПДВ );
  • постачання – 23,07 грн./Гкал. (без ПДВ ).

Публікація за темою: У Ковелі підняли тарифи на тепло для установ та організацій, крім населення

ТОВ «Західтепло» розташоване у Ковелі на вулиці Грушевського, 110А. Зареєстрували товариство ще 30 серпня 2012 року. Засновниками є ковельчани Понікарчук Анатолій Миронович, Понікарчук Ігор Анатолійович та киянин Карпюк Володимир Віталійович. Статутний капітал становить 50 000,00 грн. Основний вид діяльності – постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря. Директор ТОВ «Західтепло» з 11 грудня 2014 року є Резь Анатолій Іванович.

На виконкомі також розглянули низку питань, що стосуються захисту прав дітей. Зокрема, про визначення місця проживання дітей, затвердження висновку органу опіки та піклування про недоцільність позбавлення батьківських прав, призначення опікуна, надання дозволу на продаж майна, вирішення спору щодо участі батька у вихованні дитини тощо.

Начальниця управління соціального захисту населення Софія Сагаль клопотала щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» ковельчанці Наталії Семенюк.

Погоджено рішення «Про затвердження плану підготовки  проєктів регуляторних актів на 2022 рік». Йдеться  про положення щодо проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів, а також про правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.