У гуртожитку в Ковелі прийшли платіжки за тепло: від 6 до 14 тисяч гривень

07.02.2022 о 17:39 · 2 хв читання
Ігор Чайка

У Ковелі мешканці гуртожитку, що на вулиці Чубинського, уже не вперше приходять до міського голови Ігоря Чайки за допомогою.

Сьогодні, 7 лютого, вони прийшли на його особистий прийом громадян з проханням розібратись з непомірними цифрами в платіжках за тепло, – повідомляє Ковельська міська рада.

Квитанції за січень їх просто шокували, адже за одну-дві кімнати їм необхідно сплатити від шести до чотирнадцяти тисяч гривень! За їх розрахунками – 400 гривень за один квадратний метр. І це втричі більше, ніж у грудні.

Люди готові навіть жити без тепла, поки буде врегульовуватись питання, бо вони бояться, що і за лютий їх чекають подібні суми в платіжках.

Нагадаємо, що приміщення гуртожитку перебуває на балансі Ковельського центру професійно-технічної освіти. Тож усі угоди щодо теплопостачання теж укладено з ЦПТО.

Публікація за темою: Місто готове взяти на свій баланс проблемний гуртожиток профтехосвіти

Ігор Чайка пообіцяв зустрітись з директором ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» Сергієм Антонюком та керівником підприємства, яке надає послуги з теплопостачання, і з’ясувати, чому такі значні суми люди мають сплачувати за тепло.

Нагадаємо, що 17 листопада 2021 року під гуртожитком відбулася зустріч всіх причетних і зацікавлених у вирішенні проблеми подачі тепла людям. Спільно з Ігорем Чайкою був директор ПТМ «Ковельтепло», Почесний громадянин міста Ковеля Володимир Бойко. Тоді міський голова заявив, що «вдалося зрушити з мертвої точки історію з гуртожитком»

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. Не застосовуйте до бойка словосполучення “почесний громадянин міста”. Це не його звання! Воно йому надано нечесно! Вуха ріже! Противно!
    Скільки ковельчан страждає від тих непідйомних ОБМАННИХ цін на тепло!?

  2. Бойко – це кончана гнида, скільки ще та курва буде най..бувати ковельчан! ?!?

  3. а що, Бойко встановлює ціни на газ, на світло, на воду? Всі питання до жидомасонів

  4. Ціни на тепло, всупереч меморандуму з державою, підняла з 1 січня 2022 міська влада, так як компенсовувати з місцевого бюджету різницю у ціні у них немає грошей. А зарплату захмарну і премії платити неробам міської ради і меру Чайці гроші є? Де оприлюднення аудиту підприємства ” Ковельтепло”, яке топить дровами, а рахує, як за газ? Повністю погоджуюсь з дописувачем “противно чути”.

  5. А стадіон в Ковелі? Там один брак. З криш вода тече під фундамент і тд і тп. Так будує Нововолинськ. Провели воду, розбомбили, тротуар, люди обходять по дорозі, порвали кабеля на АЗС. Прокуратура перевірила і все окей. Бордюри поставили старі, а запроцентували як нові

  6. З тебе хвелікс, як з фалоса свисток. Не встановлює бойко ціни на газ, а дере за дрова встановлену ціну на газ.

  7. Чорти в пеклі будуть його казан гріти антрацитом, щоб смола холодною не була.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X