У Ковелі міська влада розповіла, що вирішила з проблемним гуртожитком

09.02.2022 о 10:51 · 1 хв читання

Учора, 8 лютого, Ковельський міський голова Ігор Чайка із своїм першим заступником, лучанином Тарасом Яковлевим зустрілися з мешканцями гуртожитку на вулиці Чубинського, які напередодні звернулися зі скаргами на великі платіжки за тепло.

На сторінці мера Ковеля у Фейсбуці з’явився допис про те, що тут «відбуваються серйозні втрати тепла в їхньому приміщенні».

За словами автора, в кінці минулого року напередодні холодів мешканці гуртожитку, через обмеження областю фінансування, опинилися без опалення. Влада спробувала зарадити на період цього опалювального сезону, підключила до тепла лише ту 31 кімнату, де живуть ковельчани. Зараз виявили, що найбільші втрати тепла відбуваються через підтоплення теплових труб ґрунтовими водами у підвалі гуртожитку.

Що вирішили в екстреному порядку: постійно відкачувати воду, і що кожного дня з операторами котельні люди будуть моніторити і контролювати споживання, щоб воно не перевищувало більше, ніж 1 Гігакалорію в день. Також пообіцяв, що допоможемо людям покрити різницю у витратах за тепло з міського бюджету. Своїх не лишаємо

– зазначається на сторінці міського голови
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. А інтересно? Усім у кого великі суми в платіжках мер буде компенсовувати з бюджету? Чого одним значить можна компенсовувати? А другим не можна?

  2. Класична схема відмивання бюджетних грошей. Почерк Яковлєва-Понікарчука, до бабки не ходи…

  3. Люди живуть в цвілі, а вони, мразі, зупинку біля зупинки за 180 штук ставлять.
    Аферисти!
    Де котельня і оператори? Дуже цікаво!

  4. Дійсно, де та крута котельня, яка подає тепло більш ніж 3000 гр за 1 Г/калорію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X