Треба повиписувати всіх, хто не проживає у гуртожитку, – перший заступник мера

22.02.2022 09:52
Фото: Суспільне Волинь

На засіданні бюджетної комісії Ковельської міської ради, яке відбулося вчора, 21 лютого, говорилося про гуртожиток на вулиці Чубинського, 16.

Нагадаємо, мешканці тут заборгували за комунальні послуги 216 тисяч гривень. У січні вони отримали платіжки, у яких в два з половиною рази збільшилася оплата за спожите тепло. Як заявив нещодавно заступник міського голови Віктор Жигаревич, нині готується проєкт рішення на сесію міськради, щоб виділити з бюджету гроші на погашення боргу.

Перший заступник мера, лучанин Тарас Яковлев сказав, що проблема із заборгованістю впала, як сніг на голову місцевій владі, яка була тут взагалі ні до чого, і ніхто не знав, що з цим робити. Волинська обласна рада по суті вмила руки, а директор Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергій Антонюк (будівля знаходиться на балансі цього навчального закладу) якихось конструктивних ідей не подав.

Ковельчани зв’язалися телефоном з головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом / Фото: 12 канал

Публікація за темою: Місто готове взяти на свій баланс проблемний гуртожиток профтехосвіти

Там треба правдами і неправдами повиписувати всіх, хто там приписаний, але не проживає. Там порядка 140 людей, я можу помилятися, але там більше ста людей прописаних, а живе десь 40. Тобто їх треба правдами і неправдами виписати. Як це можна зробити? Я пропонував директору: розділіть суму оцих витрат на енергоносії на всіх прописаних. Вони випишуться за два дні!

– переконує Тарас Яковлев
Тарас Яковлев виступає на засідання бюджетної комісії / Фото Ковельської міської ради

Його доповнив голова фракції політичної партії «Сила і честь», новопризначений заступник начальника РЖКП №1 Ігор Пініс, який сказав, що приписаних мешканців гуртожитку знайти не можна, мовляв він колись шукав людину, яка там приписана, але так її й не знайшов.

Але це точно проблема не наша. Це проблема адміністрації технікуму

– зауважив Тарас Яковлев

Хоча мова йде про колишнє профтехучилище, а Ковельський машинобудівний технікум уже давно став промислово-економічним коледжем.

Хтось із депутатів запропонував сміливу ідею: подати списки приписаних людей, які не проживають, до виконавчої служби, а вона вже швидко їх знайде.

За словами Тараса Яковлева, коли «лишні» люди будуть виписані, тоді вже треба думати, яким чином цей гуртожиток можна приватизувати. Є процедура приватизації гуртожитків, і вона непогана там, де є блочна система, там мінімальні витрати під час приватизації. У гуртожитку на вулиці Чубинського – коридорна система.

Це звичайно проблема. Треба думати, як їх поділити, щоб у кожного була своя кухня, санвузол, або хоча би, щоб блок був. Для цього гуртожиток треба взяти у міську комунальну власність, але вже після того, коли люди повиписують всіх лишніх, чітко зафіксують, хто там має жити, як вони мають відремонтувати це приміщення і за чий рахунок. От вони це зроблять, тоді можна буде їх через нас вже й пропустити і зразу запустити на приватизацію, але це…

– заявив Тарас Яковлев і на пальцях показав, що це дуже витратно
Поділитися:

Коментарі

 1. А тим, хто дійсно там живе( «ненайобщіки» ) дадуть по квартирі.
  Грошей в бюджеті достатньо і навіть більше.

 2. Яке профтехучилище №7? Воно завжди було № 5!!! Навіть не знаєте номера закладу освіти . Ото влада. Понабирали зайд тупих і поприлаштовували своїх / Пенісів /, а люди мучаться.

  1. Ото і підлабузник.
   Радник мера!
   «Начальник» РЖКП!
   Ще таким засраним наше місто ніколи не було.

   Як вже добрався до тої кормушки, то вже хіба що винесуть🤪

 3. Пропоную повиписувати всіх з гуртожитку і прописати в двоповерховому будинку Яковлєва вартість в 400 тисяч гривень, з правом приватизації за набувальною дівністю.

 4. Сюрприз тут не при ділах, за його правління був безпредєл, але не до такої степені, як за правління Яковлєва.

 5. А де в містобудуванні чи земельному відділі гуртожитківців прописати? На пачках баксів? У них більше нічого нема – ні вільної землі, ні вільного житла.

 6. Ну як не при ділах?
  Як то ПТУ 5 нема, гуртожитка нема, а люди проживають. І ще 24 роки. На пташиних правах.
  Ну то значить до інших попередніх мерів.

 7. Вот клоун, “всеми правдами и неправдами”, слышь ты представитель власти какими неправдами, давай бери автомат в руки и вали на Восток Нєньку от окупантів захищати. И откуда такие дебилы берутся?

 8. Читаєте, що люди пишуть? Видалили №7, а при чому тут машинобудівний технікум забули? Ще б влада так швиденько помилки виправляла!

 9. Всіх примусово виписати, гуртожиток оцінити за балансовою вартістю і продати “слузі” народу місцевого розливу…

 10. Якщо не помиляюсь, то місцева влада у нас ” за майбутнє”. Не заздрю я тоді майбутньому мешканців гуртожитку на Чубинського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *