Ковельська міська рада просить в області грошей для гуртожитка на вулиці Чубинського

06.02.2023 14:58
Фото: Суспільне Волинь

Ковельська міська рада офіційно звернулася до голови Волинської обласної ради Григорія Недопада та начальника обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка з проханням втрутитись у ситуацію щодо забезпечення комунальними послугами мешканців гуртожитку в Ковелі на вулиці Чубинського, балансоутримувачем якого є Ковельський центр професійно-технічної освіти.

Відповідно до листа Волинської обласної ради від 4 липня 2022 року та рекомендацій до нього, цьому державному навчальному закладу вказано про недопущення нецільового використання коштів на оплату за комунальні послуги та енергоносії по гуртожитку, в якому фактично не проживають учасники освітнього процесу, а листом обласного Управління освіти і науки від 30 червня 2022 року доручено законсервування гуртожитків, які не використовуються в навчальних процесах на невизначений термін та на дані об’єкти не проводити закупівлі енергоносіїв.

Тобто, в той час, коли на державному рівні у період дії воєнного стану в Україні забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Така вимога діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 року №206, однак мешканці гуртожитку на вулиці Чубинського позбавлені права отримувати житлово-комунальних послуги навіть при бажанні сплачувати за них. Адже Ковельський центр професійно-технічної освіти, дотримуючись наданих рекомендацій, не мав можливості закупляти електроенергію та укладати договори на постачання інших комунальних послуг на 2023 рік.

На сьогодні маємо таку ситуацію, що з причини відсутності бюджетних призначень Ковельський центр професійно-технічної освіти не проводить закупівлі житлово-комунальних послуг, а мешканці не отримуватимуть гарантовані державою послуги.

Така ситуація, тим паче у воєнний стан, підриває довіру населення до органів державної влади та місцевого самоврядування України, а тому просимо Вас передбачити в бюджеті кошти на оплату за комунальні послуги та енергоносії по гуртожитку (вул. Чубинського, 16 в м. Ковелі), балансоутримувачем якого є ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти».

Своєю чергою Ковельська міська рада буде всіляко сприяти в роботі щодо компенсації мешканцям витрат ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти», і після передачі будівель в обласну комунальну власність ініціювати передачу їх в міську комунальну власність

– йдеться у зверненні міської ради

Депутати майже одностайно підтримали звернення до керівників області. Не голосував лише депутат від «Батьківщини», міський голова двох попередніх скликань Олег Кіндер.

Поділитися:

Коментарі

  1. Дякую Всім депутатам Ковельської Міської Ради за ініціативу та допомогу у вирішенні нашого (мешканців гуртожитку) Складного питання.
    Будемо надіятись , що з Вашою допомогою зможемо достукатись і до Обласної влади….

  2. Немає грошей?а 15 млн. Грн. Що положили доці у банк це не гроші? Цирк поїхав клоуни залишились

  3. Грошей не має? А 15 млн, що поклали дочці главбухші міськрадовській у банк, це не гроші. Клоуни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *