У Ковелі гуртожиток закладу освіти хочуть відключити від енергоносіїв

07.10.2021 о 17:55 · 2 хв читання

У зв’язку з відсутністю коштів через припинення фінансування державний навчальний заклад «Ковельський центр професійно-технічної освіти» змушений припинити постачання енергоносіїв для свого гуртожитку, який розташований у Ковелі на вулиці Чубинського, 16.

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Як заявляє адміністрація закладу, подачу тепла, води та електроенергії мають припинити з 18 жовтня цього року.

Мешканці гуртожитку написали заяву до депутатів Волинської обласної ради з Ковеля – Віктора Козака, Юрія Поліщука та Сергія Кошарука.

Як бути нам, мешканцям, які прожили в даному помешканні від 10 до 30 років. Вселилися ми в даний будинок не самовільно, а зі згоди міської ради та в різні періоди керівництва навчального закладу.

В нас заключені договори оренди на проживання, проводимо оплату за комунальні послуги. Незабаром настане холодна пора року, початок опалювального сезону, куди нам дітись і як захистити себе та своїх дітей. Іншого житла ми не можемо на сьогодні придбати

– йдеться у заяві

Депутатів мешканці просять допомогти коштами навчальному закладу, який би зміг забезпечити гуртожиток комунальними послугами для можливості проживання там. Люди висловлюють прохання розглянути питання приватизації займаних ними площ або викупу зайнятих кімнат.

Також сьогодні, 7 жовтня, вранці мешканці гуртожитку зустрілися із Ковельським міським головою Ігорем Чайкою та секретарем міської ради Оксаною Багновою.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Хтось то глаз положив на будинок , починають викурювати людей, будуть робити нестерпні умови проживання.

  2. А як бути навчальному закладу. Наші діти проходять виробничу практику на підприємствах міста, ті перераховують зароблені дітьми кошти, а навчальний заклад має витрачати на комунальні послуги для мешканців гуртожитку, які не повязані з навчальним закладом. Що то за вираз викурювати, така влада, поселити поселила одна, а жити не дає друга, а діти замість того щоб провести відпочинок, отримати сироти допомогу, мають фінансувати мешканців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X