Влада побувала у гуртожитку, де хочуть відключити тепло, воду та світло

11.10.2021 о 17:25 · 2 хв читання

Сьогодні, 11 жовтня, представники районної та міської влади зустрілися з мешканцями гуртожитку, який розташований у Ковелі на вулиці Чубинського, аби з’ясувати безпосередньо на місці причину попередження щодо від’єднання будівлі від енергоносіїв – теплопостачання, водопостачання та електроенергії.

Були присутні заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен, перший заступник Ковельського міського голови Тарас Яковлев та депутат Волинської обласної ради від політичної партії «За майбутнє» Віктор Козак, – повідомляє Ковельська районна рада.

Власне кажучи, саму історію виникнення цієї проблеми, яка останнім часом висвітлюється в ЗМІ під назвою «Без води, тепла та світла у Ковелі мешканців гуртожитку хочуть залишити напризволяще», оповів чиновникам директор Державного навчального закладу «Ковельський центр професійно технічної освіти» Сергій Антонюк у віддані якого і перебуває гуртожиток на вулиці Чубинського (колишнього СПТУ №5).

Публікація за темою: У Ковелі гуртожиток закладу освіти хочуть відключити від енергоносіїв

За словами Сергія Антонюка, сьогодні в цьому гуртожитку проживає близько 50-ти людей, які були поселенні сюди у різні часи за керівництва попередніх директорів СПТУ. На теперішній час є жильці, які тут мешкають уже майже 30 років. Однак жоден учень чи працівник центру ПТО тут не проживає, а відтак витрачати бюджетні кошти на оплату в різниці за спожиті енергоносії закладу не має законної підстави та, власне, і фінансових можливостей. А оскільки власником цього гуртожитку є держава в особі Міністерства освіти і науки, то й існує ряд складних бюрократичних процедур, які могли б вирішити це зовсім не просте питання.

Кожен з присутніх, в тому числі й мешканці гуртожитку вносили свої пропозиції щодо оплати за енергоносії в законному полі. Єдине на чому погодились усі представники місцевої влади, так це на тому, шо лишати людей напризволяще точно ніхто не збирається.

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X