Вдалося зрушити з мертвої точки історію з гуртожитком, – мер Ковеля

18.11.2021 17:11

До Ковельського міського голови Ігоря Чайки зверталися мешканці гуртожитку на вулиці Чубинського з тим, що з настанням холодів опалювальний сезон у їхніх житлових приміщеннях так і не почався, а попередили їх про це за день до виконання рішення (на початку жовтня).

Про це йдеться у дописі на офіційній сторінці мера міста у Фейсбуці за сьогодні, 18 листопада.

Автор допису зазначає, що міська влада не мала впливу на цю ситуацію, бо гуртожиток, що належить до Ковельського центру професійно-технічної освіти, перебуває на балансі Волинської обласної ради.

Публікація за темою: Місто готове взяти на свій баланс проблемний гуртожиток профтехосвіти

Вчора, 17 листопада, під гуртожитком відбулася зустріч всіх причетних і зацікавлених у вирішенні проблеми подачі тепла людям. Спільно з Ігорем Чайкою були його заступник Віктор Жигаревич, депутат обласної ради і голова Ковельської Ради голів ОСББ Сергій Кошарук, директор ПТМ «Ковельтепло» Володимир Бойко, директор Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергій Антонюк, депутатки міської ради Ірина Луцик та Жанна Яцук, мешканці гуртожитку.

Ковельчани зв’язалися телефоном з головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом.

Домовилися про співпрацю за таким алгоритмом, що спеціалісти ПТМ «Ковельтепло» відключать від теплопостачання ті приміщення гуртожитку, в яких ніхто не живе, для того, аби зменшити витрати тепла для мешканців.

Опалюватимуть тільки житлові кімнати і місця загального користування (кухні, санвузли, пральні і сушильні). А від людей вимагається регулярна і своєчасна проплата за тепло, воду і світло.

Насуваються морози і найголовніше зараз – це зробити так, щоб мешканці гуртожиту перезимували з теплом. А всі інші питання (хто і коли сюди заселився чи приписався, погашення боргів тощо) будемо вирішувати після того, як наші люди будуть в теплі

– говориться у дописі

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.