Мешканці гуртожитку в Ковелі можуть залишитись без електрики

01.08.2022 о 17:43 · 2 хв читання

Сьогодні, 1 серпня, у Ковелі на прийом до мера Ігоря Чайки прийшли за підтримкою люди, які мешкають у гуртожитку на вулиці Чубинського, 16.

Міська влада уже допомагала їм вирішувати питання, що стосуються теплопостачання. Цього разу вони розповіли, що можуть залишитись без електрики, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ігор Чайка пообіцяв, що найближчим часом організує зустріч з Сергієм Антонюком, директором Ковельського центру професійно-технічної освіти. На балансі цього закладу перебуває приміщення.

Публікація за темою: Треба повиписувати всіх, хто не проживає у гуртожитку, – перший заступник мера

Інша група ковельчан на прийомі у міського голови представляла колектив мешканців гуртожитку, що на вулиці Залізничній, 2. Найбільше їх турбує погана якість води, якою їх забезпечує «залізничний» водоканал. Вони звернулись до мера, аби їх будинок перевели на обслуговування УВКГ «Ковельводоканал». Також клопотали про сприяння у ремонті підвального приміщення. Що відповів Ігор Чайка – не повідомляється.

На прийомі міського голови були присутні працівники структурних підрозділів виконавчого комітету та керівник комунального підприємства.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X