У закладі освіти міської громади ліквідували аварію

12.01.2021 о 17:47 · 2 хв читання

Надзвичайна ситуація сталася в Ружинському закладі освіти, до якого входить початкова школа, в якій навчається 20 дітей, та дитсадок, який відвідує 15 малюків.

Аварія трапилася ще минулої неділі, – повідомляє сьогодні, 12 січня, Ковельська міська рада.

Завідувач ЗДО Іванна Гридковець зателефонувала до начальника управління освіти виконавчого комітету Віктора Бичковського і повідомила, що вийшов з ладу твердопаливний котел і попросила вирішити проблему.

На звернення оперативно відреагували в ПТМ «Ковельтепло». Його керівник Володимир Бойко у понеділок відрядив на місце бригаду. Після огляду спеціалісти зробили висновок, що котел ремонту не підлягає.

З розумінням поставився до ситуації директор ТОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук, який допоміг з необхідним сучасним обладнанням. Робітники «Ковельтепла» відразу ж приступили до його монтажу. І вже ввечері понеділка у будівлю подали тепло. Завтра, у середу, діти підуть у тепле й затишне приміщення свого дитсадка. І малечі, і працівникам тепер не морози, які посилюються.

Сьогодні ж на об’єкті побували заступник міського голови Віктор Жигаревич, керуючий справами Іван Чуліпа, які безпосередньо координували ремонт, Володимир Бойко та Віктор Бичковський. Кожному з них та особисто міському голові Ігорю Чайці від себе та батьків висловила вдячність Іванна Гридковець за злагоджену та якісну роботу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X